Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt yapıdan A takım geçiş sürecini beceremiyoruz. Kim bilir kaç tane ardalar kayboldu bu geçiş becereksizliğimizden dolayı. Arda örneğini söyledim çünkü az kalsın onuda kaybediyorduk geçmişi hatırlarsak.

Rierekink demişken kim geldi alt yapı sorumlusu olarak yerine ?

Katılıyorum belki de Arda'dan çok daha iyilerini kaybettik bilemiyoruz

Bence bizde cesaret yok, yani çocuğa güveniyorsan vereceksin kardeşim formayı bu kadar basit

Mesela Arda olayı üzerinden gidecek olursak bizde forma giyemiyordu ama Ersun Yanal Manisa'da güvendi ve formayı verdi

Tekrar bize geldikten sonra da şansına Eric Gerets vardı ve formayı verdi

belki Türk bir direktör olsaydı yine güvenemeyip formayı vermeyebilirdi

Burada taraftar profili de çok önemli maalesef 3 büyüklerde taraftar profili sabırsız hemen sonuç gelsin istiyor

Ama Anadolu'da daha az baskı olduğu için çocuklara forma verebiliyorlar

Altyapı olayında zihinsel olarak da değişmeliyiz

Riekerink'den sonra kim geldi onu bilmiyorum bu arada

sözlesme bıtımıne 1 sene kalan oyuncular son sene ki maaşını getirip serbest kalabiliyor

Bu sanirim sadece 30 yas üstü oyuncular icin gecerliydi. Tam bilmiyorum kurali.

3,2'ye mi gidebiliyor o zaman yoksa imza parasi olarak verilen para da mi ekleniyor bu durumda.

Abi ben gitmesin hic bir yere demiyorum ki, sanki ölene kadar kalsin diyoruz. Tek ve en büyük sorun Sneijdermis gibi konusuldugu icin insanlar refleks olarak koruma moduna geciyor zaten. Bu adam hala kalitesi ile bizi ileriye tasiyabilecek bir oyuncu.

Mental ve fiziksel olarak fit bir Sneijder bu ligde hala fark yaratir her türlü. Takim 2 senedir hedefsiz her oyuncu kendini salmis 3-4 oyuncu disinda hepsinin kilo fazlasi var bunun haberi vardi bu kis tatilinde.

Tudor'u en cok övdügünüz yani takimi essek gibi calistirmasi, calistirsin bu yaz hepsini bi görelim fit bir Sneijderi ve takviyeler ile güclenmis bir Galatasarayi. Zaten 1 sene kontrati varmis, bu sene sonu öyle ya da böyle gider o zaman.

Belhanda haric 2 transferi olumlu buluyorum simdiye kadar, kalburüstü bir orta saha alinmasi lazim bu takima. Sirf Selcuk-Tolga ve vasat bir transfer ile lige baslarsak gecen sezondan pek bir farki olacagini düsünmüyorum ben. 4.degil 3. veya 2.oluruz en fazla.

Sag bek sol bek buraya vasat adam alsan bile idare eder ama orta saha yani göbekte en az bir tane iyi bir adamin olmali.

Hakan Balta > 1.25 milyon
Koray > 900 bin
Cavanda > 875 bn
Tarık > 1 milyon
Donk > 1.5 milyon
De Jong > 2.5 milyon
Endoğan, Umut, Oğuzhan, Volkan Pala vb. > 500 bin diyelim

Yaklaşık 8 milyon euro ücret tasarrufu yapılıyor. 2 milyon eurodan 4 adam alabilirsin demek bu da. Sneijder'e dokunmadan hem de.

Neuer-Dani Alves-Ramos-Hummels-Alaba-Kroos-Modric-James Rodriguez-Ronaldo-Messi-Lewandowski li bir takım bile kursa Dursun Özbeğin istifasını istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt