Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trezegueti, Albayrak kesinlikle bitirecek sonrada hoca çok istedi diyecek umarım mantıklı bir rakamla biter bu iş serbest kalma bedelini yatırarak bitirilmesi başarı değildir ...

Başcan al dedi hozamız da onay verinze iş bitti...
s-8e34d74dd27600871e9875b2ac7a1dd6ccfef1b2.webp

dolar euro kuru arttı. artık TL ile gelir sağlamak çok abes olur. her sene şampiyon olup CL'ye gitmek zorundayız ciddi gelir sağlamak için

şu birkaç sene için idarelik transfer yapıp şampiyon olup bjk ile fbyi dışarı itmek lazım ekonomik anlamda. çünkü forma satarak yayın geliri olarak gelir sağlamak zor. yayın geliri bile TL ile yapılıyor.

şuan klübe ciddi gelir sağlayan tek şey CL ve EURO ile oyuncu satışı

Zabah akşam oturuyoruz... Hocam hiç cikmayuudur odavsindan.. görmenuz lazum. Çok iyi bir iş çıkardum... Bilin ki Prag da bir Aslan kükredi.

Taraftara seslevniyorum; Güvenun bize ya ...
Trezece yanıma geldi başcan dedi sarıldı boynuma içerde 10 daçika sohbet ettik...Bide böyle duygusal hikayeleri paylaşmayı seviyor ...

Badou bazen hoşuma gitti bazen de ne yapıyor bu adam dedim kararsız kaldığım adamlardan biriydi gitti...Daha net bir isim bulunamaz mı renkdaş oraya ?
Bize aslında Banega tarzı daha kreatif, pasör, oyunu kuran bir Box2Box lazım.

Zor ve pahalı :/ ... Çok.iyi bir seçim yapmak lazım... 8 Numara transferi hayatı önlem taşıyor takım için.

Trezeguet VS. Henry

Hangisi daha iyi ikinci Forvet (SS) oynar? Acaba böyle bir düşünce mı var yoksa Garry gidici mı...

Bize aslında Banega tarzı daha kreatif, pasör, oyunu kuran bir Box2Box lazım.

Zor ve pahalı :/ ... Çok.iyi bir seçim yapmak lazım... 8 Numara transferi hayatı önlem taşıyor takım için.
Banega agresifliği gereksiz kart görmeleri dışında komple bir adam içerde deplasmanda aynı kalitede oynayacak standartı olan oyuncudur ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt