Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Şu yabancı sınırlaması ne kadar aptalca bir olaydır,resmen küçük kulüpleri zengin etme politikası..

Avrupa arenalarında başarının önünü kesen bir uygulama,yarıştığımız takımlara bakıyoruz adamlar dilediği gibi kullanıyorlar,sonra niye biz başarısız oluyoruz,ben şunu anlamıyorum sınırlı yabancı Türk oyuncusunu ne zaman geliştirmiş arkadaş?

Anca olağanüstü bir jenerasyon yakalarsın tıpkı bizim 96-2000 sezonlarımız gibi ama şuan ne öyle bir jenerasyon var ne de yakın tarihte çıkacağa benzemiyor..

İyi yerliler hep gurbetçi yurtdışında mutlular..

Kazanan ne futbol olacak ne Türkiye kazanan sadece Anadolu takımları olacak..

Seneye ligin kalitesinde de düşüş bekliyorum zaten çok vasat bir ligimiz var..

Misal Emre Çolak bizim kardeşimiz altyapıdan yetişmiş ama çok çok yetersiz biz Real Madrid ile oynarken niye Nani oynamasın..

Niye elimizden kaçırdığımız Real'i eleyip finallere koşmayalım..

Paramız var ve Avrupa'da oyuncular gerçekten çok ucuz bizim yerli piyasamıza göre arkadaşlar Alper Potuk gibi bir adam 6 milyon € ediyorsa Nani en az 20 var ederi..

Ve 10-12 milyon € arası bir bedele alırsak şaşırmayalım Sneijder gibi 2010'da Dünya'nın en iyi ortasaha oyuncusu seçilmiş adamı sadece 7 milyon'a alıyoruz..

Kulüplerin resmen bütçesini bile zorlayacak ve karşılığı olmayan yatırımlar topluluğu olacak bu yerli uygulaması,+artık yerli oyuncular yatmaya hazırlanacak Selçuk Burak Semih Umut gibi karakterli yerli oyuncularımızı bunun dışında tutuyorum yani Sabri gibi çokçok vasat bir oyuncu bu takımda 10 yıldır trilyon kazanıyor..

Gerçekten komedi ne verdi Sabri takıma koca bir hiç..

Onur

Şener - Semih - Aykut - Balta

Hamit - Selçuk - İnler - Frei

Burak - Necati

Yeteeeeeeeeeeeeeeerrr Yıldırım Demirörennn yeteeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr

Transfer Nöbeti

Arda turan en buyuk transfer olur mustafa barislarla basarisiz oldu diye hala ona kizgin olanlar az mantikli dusunsun

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Hislerim Pazartesi'den itibaren şenlencek ortalık diyor.2-3 kap bekliyorum Chedjou dışında.

allahın kaz kafalıları ya yabancı sayısını düşürüp akıllarınca katkı sağlıyoruz diye düşünüyorlar... Nasıl bi beyin var bu insanalrda ya :mad:

Bu Yekta niye hiç ışık vermiyor adamı alternatif olarak bile adlandıramıyoruz yazık ya 3.5 milyon € daha çöp oluyor..

Sözde Galatasaraylıymışta vesayreymiş boş boş transferler..

Bu kadar Galatasaraylı olup hiç mi Fatih hocanın gözüne giremez bir adam..

Hepsi taraftara cici gözükme çabaları ya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt