Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Transfer Nöbeti (ARŞİV 40)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.


Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Muhabir: Falcao gelecek mi başkanım?

Apo: bakin arkadaslar , biz monaco ile kardeş kulüp olduk, başkanlarıyla inanılmaz fotoğraflarımız var, falcao 99% bizde, başka transferlerde de önce bize söyleyecekler.

Aklıma geldikçe gülüyorum ya, nasıl bir bela bu adam

Bizim köyde çocukları böyle kandırırlar. 'Tabi leen, tüfekte sıktırırız sana, traktörde senin olur. Hatta atada bindiririz seni. Sen biraz büyü, hepsi senin olur' :asd:
 
"Monaco'nun kâfir başkan yardımcısı Petrov (Allah'ın laneti üzerine olsun), Galatasaray'la anlaşan Falcao'ya, Galatasaray'a gitmemesi şantaj yapıyor. Allah(CC) şüphesiz sabredenlerle beraberdir" (Al Raya Sports- Katar)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt