Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek: "Galatasaray'ın şu an Finansal sıkıntısı yok."Benim beynim durdu artik yalanlarina yetisemiyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun Özbek: "Galatasaray'ın şu anda finansal durumunda sıkıntı yok."

Dursun Özbek:" Bu devre araları bazen performans düşüklüğüne sebep olur. Galatasaray, en kısa zamanda istenilen performansa gelecektir."

bunlar panikle söylenen sözler gidişi yakındır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sebastian Haller Famara spalvis üçünden biri gelebilirdi bana maval okumasınlar bu iş burda bitmiş Dursunun başkanlığı bitmiştir an itibariyle.. Ayrıca divan kurulundaki Horoskoplar olmasa biz yükselişdeydik şu an

Kesinlikle katılıyorum.
bizim divan elit ama yaşlı ve artık sadece eleştirme kabiliyeti olanlardan kurulu(hatta bazen saçmalıyorlar)
zaten hiç anlamadığım şey harcamaların denetimsiz yapılabiliyor olmasıdır, mesela ontivero'ya 2milyon salih'e 2.750 nasıl verildi araştırılmalı gerekirse izin verilmemelidir.

f72986dcc6268b9e2ca6ba918ec23e1b.jpg

Efsane!! WS10

1000 transfere bedelsin Sniper!

Dursun Özbek : kotayı aşmışız transfer yok...
Laaan yeni mi belli oldu bu iki gün önce 1 2 transfer yapıcaz diyen ben miydim sana ne diyim ben 20 milyona çekinmeden yalan söylüyosun

doğal bir süreç yaşıyoruz takım ilk 2 den koptu avrupada bir hedef yok ve üzerimizdeki mali sıkıntılar bir yerde olumlu karşılamak lazım bu durumu panik transferleri yapıp milyon eurolar saçılmadı en azından.

bu seneyi çöpe atıp yazın mantıklı bir yönetimle mantıklı hamleler yapmak daha doğru olacak.

Bu takımın en acil ihtiyacı adam gibi bir forvet. Yırtıcı, delici, guclu, uzun boylu bir adam.. Burak ve Umut nefretimsiniz..

Ben ilk 2 ihtiyacimizin stoper (1 degil 2 stoper sart bu takima ) , 3. Ihtiyacimizin on libero (donktan cacik olmaz) , 4. Ihtiyacimizin sag acik, 5. Ve 6. Ihtiyacimizin santrafor oldugunu dusunuyorum.

Neden boyle? Her takima oyle veya boyle 2-3 gol atiyoruz. Attigin gol nerde ise bjk ile ayni, fb den cok fazla, ama yediklerin?? 2 atsak 3 yiyiyoruz. 3 atsak 4 yiyiyoruz!!

Sag bek aldik, 2 sert stoper ve 1 sert on libero ile takim savunmasinda baya yol kat ederdik. Bir de savunma yonu de olan bir sag acik takimi toparlardi.

Bu takimin iste boyle 6 ihtiyaci var. Simdi alsan simdi duzene girerdik. Sene sonu alirsan seneye duzene gireriz ama dursunun ve md nin çapları ve bilgileri müsait degil bu operasyon icin.

Son düzenleme:
Ben ilk 2 ihtiyacimizin stoper (1 degil 2 stoper sart bu takima ) , 3. Ihtiyacimizin on libero (donktan cacik olmaz) , 4. Ihtiyacimizin sag acik, 5. Ve 6. Ihtiyacimizin santrafor oldugunu dusunuyorum.

Neden boyle? Her takima oyle veya boyle 2-3 gol atiyoruz. Attigin gol nerde ise bjk ile ayni, fb den cok fazla, ama yediklerin?? 2 atsak 3 yiyiyoruz. 3 atsak 4 yiyiyoruz!!

Sag bek aldik, 2 sert stoper ve 1 sert on libero ile takim savunmasinda baya yol kat ederdik. Bir de savunma yonu de olan bir sag acik takimi toparlardi.

Bu takimin iste boyle 6 ihtiyaci var. Simdi alsan simdi duzene girerdik. Sene sonu alirsan seneye duzene gireriz ama dursunun ve md nin çapları ve bilgileri müsait degil bu operasyon icin.

İlk defa mantıklı konuşan birini gordum.

Nasuhi Sezgin: "Burak Yılmaz için İngiltere'den bir kulübün ilgisi var. Yetkili arkadaşlar ilgileniyor." (A Spor)

Dursun Burağa teklif yok dediii .. Ceza mısın sen bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt