Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maddi olarak sıkıntı olabilir, saha sonuçları da aynı şekilde fakat sen başkan olarak kulübün imajını hep dik tutmak zorundasın. Şu andaki profil; sürekli ezik duran sürekli yalan söyleyen biri başka birşey değil.

SESSİZ GEMİ Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.
Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,
Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli.
Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu!
Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler;
Bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler.
Birçok gidenin her biri memnun ki yerinden,
Birçok seneler geçti; dönen yok seferinden.

Yahya Kemal BEYATLI

bu dursun seçildiği gün dedik bu yönetim döneminde dibi göreceğiz diye. çoğu kişinin tahmin ettiği gibi de oldu hem de bukadar kısa sürede görünen köy kılavuz istemez. bundan sonra yapacağımız tekşey liseli pilavcı fosillerin yeni bi yönetim seçmesi artık kaç yıl sürerse.

bu dursun seçildiği gün dedik bu yönetim döneminde dibi göreceğiz diye. çoğu kişinin tahmin ettiği gibi de oldu hem de bukadar kısa sürede görünen köy kılavuz istemez. bundan sonra yapacağımız tekşey liseli pilavcı fosillerin yeni bi yönetim seçmesi artık kaç yıl sürerse.

dursun bence liseli pilavcı fosillere servis açsın bundan sonra ya adnan öztürk yada aysal gelirse yükseliriz gerisi yalan

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr
Galatasaray'da yönetimi (doğru-yanlış) yapıp yapmadıklarından çok, söyleyip de yapmadıkları zora sokuyor. Güven bunalımı yaratıyor.
Ve işin Galatasaray adına kötü tarafı bu durumun yönetimler ve yöneticiler için 'çok kolay' tekrarlanır olması.

Olay budur. Şurada kimse birşey demezdi, çıkıp düzgün bir şekilde açıklama yapsalar. Bu çapsızlık değil korkaklık.

Galatasaray'da 2011-2015 yılları arasında görev yapan teknik adamlar ve transfer harcamaları

CZziXJ5WYAEB2n9.jpg

@PesindeyizApp: Yıldırım Demirören: "Borç batağından kurtulmamız lazım. Şu an Galatasaray için uğraşıyoruz ama sıra diğer kulüplerimize de gelecek"

Yavrum benim cok düşüncelidir simdi soy sop girecem.

@kadircetincali: Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı olmasına karşın eğer Galatasaray Lisesi mezunu ise kulübe kolayca üye olabiliyor. NE GÜSSELL YAA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt