Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim'in Maicon'un yerine kiralamayı düşündüğü bir numaralı isim olan Benedik Höwedes'e Galatasaray'a gitmesi tavsiye edildi

Gelsenkirchen gazetelerinden Westfalischer Anzeiger, Schalkeli oyuncu için en iyi tercihin G.Saray olacağını yazdı... Juve'den dönen Alman yıldızın hem Şampiyonlar Ligi'nde oynayabileceği hem de yeniden saygı görebileceği belirtildi. Podolski'nin İstanbul'da gördüğü saygı hatırlatıldı.

Galatasaray’ın uzun süredir peşinde olduğu Ahmed Musa’ya Suudi Arabistan’dan çılgın bir teklif geldiği ortaya çıktı. İngiliz basınında çıkan haberlere göre, Nijeryalı golcü için kulübü Leicester City’nin kapısı 14 milyon Euro’luk bir teklif ile çalındı.

25 yaşındaki futbolcunun ise Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istediği bu yüzden Arabistan’a gitmek istemediği öğrenildi.

Di0zpNBX4AgHO5N

Hala ve hala 8 numaramız yok. Yönetim bu gafletten uyanmalı artık, 10 numaramız olmadığını da farz edersek baya orta sahasız hazırlandık sezona, her el papaz pilav yemez 1 kere de ayağımıza gelen şansı iyi kullansak şaşarım. Şampiyon olunca her şey güllük gülistanlıkmış gibi davranıp sonraki sezon madara olmaktan yılmadık.

Hala ve hala 8 numaramız yok. Yönetim bu gafletten uyanmalı artık, 10 numaramız olmadığını da farz edersek baya orta sahasız hazırlandık sezona, her el papaz pilav yemez 1 kere de ayağımıza gelen şansı iyi kullansak şaşarım. Şampiyon olunca her şey güllük gülistanlıkmış gibi davranıp sonraki sezon madara olmaktan yılmadık.

4,8,10 yok. Bunlar ilk 11 deki major eksikliklerimiz.

8 deyince de forumun %90 inin aklina gelen tek ismin ndiaye olmasi ayrica sinir bozucu. Osmanlinin verdigi gibi aslinda 300 binlik oyuncu ve ona 3 milyon ve uzeri biz ve stoke disinda vericek baska enayi kulup yok dunyada!

Yedek eksikler icin de bir kere yedek kaleci icin mutlaka yerli alip orada yabanci kontenjani yememeliyiz. Bu yil Ismail çipe ile devam edelim. Riske girelim. Gidip haruna 5 milyon bayilacak halimiz yok.

Yedek golcu icin de madem ereni yollayamiyoruz hem kanat hem de bazen en ucta santrafor gibi oynayabilecek Ahmet musa olsa keske.

Out
Belhanda 8 milyon
Maicon 5 milyon
Feghouli 8 milyon
Carole 2.4 milyon
Telles 3 milyon

In
Denayer (kiralik)
Castan (kiralik)
8 (scout satin almasi)
Emre Akbaba (satin alma)
Ahmed Musa (kiralik)

Bu bizi her açıdan rahatlatir.

Bende fotomaç ve fanatiğin kolpa konusunda nirvanaya ulaştığı dönemde büyüdüm. 8-13 yaş arası gazetelerin hepsine inanirdim. Bide fotogol vardı o coşardı.
Morientes,baptista,saviola,nuno gomes,pauleta,ze roberto,crespo yolunu gozlediklerimdi.
Herşey daha güzeldi onu anlıyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt