Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muriqi hulleyle gidiyor elmastaki ve diger transferlerdeki gibi.yonetimin futbolcu satma konusundaki basarisizligini,fenerin hileyle hurdayla oyuncu satmasi uzerinden degerlendirmeyin bari.lazio ligin 2.yarisinda kotu oynamış,istatistiği ortalama belki de vasat olan birine niye 18 milyon versin...oglen namik abi yazmis iste son yillarda bi 15.5 correiraya vermisler,ondan once de 18 milyon milinkovice falan vermisler galiba.muriqi kim ve niye versinler ya.hile hurda.
Bizde yönetici yokki şöyle boluya, eskisheire, umraniyeye 1milyon euroya jimmy, a.calik, e.taşdemir satsin

Konu sadece transfer değil uzun zamandır bazı kişiler bu tarz mesaj yazıyor. Bir insan fenerli olabilir. Takımını destekleyebilir. Lâkin Galatasaray forumunda oyuncularımızı kötülemeyi görev edinmemelidir.
Yok say butonunu kullanmam pek. Ama virüs sonrası oynadığımız oyunu bahane edip normal zamanda foruma yazmayıp da sırf hocaya seviyesizce hakaret etmek için fırsat kollayanlar ve benim de anlam veremediğim bu bahsi geçen şahıslar yüzünden bu butonu daha sık kullanacağım gibi gözükmekte.
Raporla butonunu da aynı şekilde daha sık kullanacağım bundan sonra.

Fener elde avucta ne varsa savurup anında reaksiyon alacağı birbirini tanıyan oyuncuların peşinde ligde iş yapmış Caner Gökhan novak sosa mhy ile tek atımlık bir takım oluşturuyor. Ancak seneye şampiyon olsalar dahi hem kadro yenilemesi şart hem satacak oyuncu yok hemde para tükenmiş olacak. Hal böyle iken bizim bu toplara girmeden oturmuş savunmanın sagina soluna Ömer ve saracci gibi Kanada emre diğer kanada onyekuru gibi bir genç forvet ve ortashaya weissman ve bellegarde gibi genç dinamik ve maliyeti düşük adamlar alsak ve altyapıdan çocuklar eklesek geleceği düşünerek ancak şampiyon olamadık burada hala fener kadar iş bilmiyoruz yazıklar olsun tü yönetim tü terim git artık diyen çıkar mı merak ediyorum. Zira sanki öyle bir sene olacak gibi görünüyor

musabaya detaylı bakmadım ama fiziği iyi duruyor,arkası dönük oynayabiliyor,ayagı yere saglam basıyo gibi.iyi depar atıyo,defans arkasına kosuları var galiba onyekuru gibi.gelsin de görelim

Fener elde avucta ne varsa savurup anında reaksiyon alacağı birbirini tanıyan oyuncuların peşinde ligde iş yapmış Caner Gökhan novak sosa mhy ile tek atımlık bir takım oluşturuyor. Ancak seneye şampiyon olsalar dahi hem kadro yenilemesi şart hem satacak oyuncu yok hemde para tükenmiş olacak. Hal böyle iken bizim bu toplara girmeden oturmuş savunmanın sagina soluna Ömer ve saracci gibi Kanada emre diğer kanada onyekuru gibi bir genç forvet ve ortashaya weissman ve bellegarde gibi genç dinamik ve maliyeti düşük adamlar alsak ve altyapıdan çocuklar eklesek geleceği düşünerek ancak şampiyon olamadık burada hala fener kadar iş bilmiyoruz yazıklar olsun tü yönetim tü terim git artık diyen çıkar mı merak ediyorum. Zira sanki öyle bir sene olacak gibi görünüyor
bellegardeyi bilmiyorumda weisman sampiyon yapabilir direkt

tsimikas.jpg

Wolves'e karsi class oynadi. Biraz arastirdim Liverpool'un ilgisi varmis.

iyi geceler,son olarak transfer nöbetinde 10.yılım benim.ersan gülüm yüzünden ceza aldıgım bi zaman dilimi bile oldu.ersan gülüm yuzunden yönetime eleştiri vardı galiba.o ersan gülüm sonra ayagını mı ne kırdı sezon basında....sercan sararer -fener dedikodularında,mustafa pektemek-besıktas muhabbetleri falan yasadım.ama hala rakiplerin transfer durumlarına aynı takıklıklar,aynı tuhaf yorumlar var.

Galatasaraylıyız diye çok yüksekten bakmadan ama rakipleri de fazla irdeleyip,Galatasarayı unutup yorum yapmayalım bence artık.yani tamam rakipler önemli ama biz kendimize bakalım.2012 model Galatasaray yaratırsak ya da daha iyisini olusturursak digerleri çokta seyimizde olmaz

Eksik bolge cok fazla. Kaleci ve defans 4'lusu tamam desek ileri 6'li oldugu gibi bos duruyor. Falcao toparlansa bile 5 tane daha 11'e yazacak adam lazim. Bunlarin bildikleri tek sey yedek kulubesini doldurmak. Hadi 6'yi, 5'i gecelim. Ilk 11'e 3 tane daha adam almak istesek hangi parayla alacagiz? Bunlar elinde kurulu isleyen takim varken, Bir suru oyuncu satmisken isi berbat ettiler. Bu yoklukta nasil bu isin icinden cikacak FT ve Abdur merak ediyorum.
Bu sezon orta sira anadolu takimlariyla anca yarisiriz. Defanstan ilerisi takimin kalitesi berbat..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt