Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 1684 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

c1h3g.jpg

Renktaşlarım bayramınız mübarek olsun ben biraz uyuyayım malum bayram namazına gideceğiz Allah izin verir ise :)

Nöbet sizlere emanet hadi görüşürüz :)

Arkadaslar Sultanin Sirri filmini izleyeniniz oldumu? Simdi yeni buldum daha once hic duymamistim, fragmani bayagi gubzel gibi duruyor... Yerli bi film?

olur olur heeeee bekle......Unal Aysal yurt disindan donmesine iki gun var.....bosa beklersiniz

Son 3-4 mesajını itina ile izledim.Yok 4-5 gol yiyip tokat yermişiz FB'NİN PUAN KAYBINA SEVİNMEMELİYMİŞİZ. Yok bekle ha gelir falan. Kimse'yi forumda FB'li diye yaftalamadım sizi de yaftalamam 3-4 mesajla.Ayrıca FB'liyseniz de adam gibi söyleyin de derim.

Ama Galatasaray'lı olduğunuzu varsayarak [Bu foruma üye herkesin varsayıldığı gibi, teoride] , bu panik neden diyorum acaba ? 4-5 gol yiyebiliriz bir takımdan mesela geçen sene Antep'ten yediğimiz gibi ,Kaka'da gelmeyebilir ki çok da zor olduğunu herkes görebiliyor ama bu tutum ve yılgınlık yakışmıyor bence yine de ADAŞ.

Son 3-4 mesajını itina ile izledim.Yok 4-5 gol yiyip tokat yermişiz FB'NİN PUAN KAYBINA SEVİNMEMELİYMİŞİZ. Yok bekle ha gelir falan. Kimse'yi forumda FB'li diye yaftalamadım sizi de yaftalamam 3-4 mesajla.Ayrıca FB'liyseniz de adam gibi söyleyin de derim.

Ama Galatasaray'lı olduğunuzu varsayarak [Bu foruma üye herkesin varsayıldığı gibi, teoride] , bu panik neden diyorum acaba ? 4-5 gol yiyebiliriz bir takımdan mesela geçen sene Antep'ten yediğimiz gibi ,Kaka'da gelmeyebilir ki çok da zor olduğunu herkes görebiliyor ama bu tutum ve yılgınlık yakışmıyor bence yine de ADAŞ.

bu yılgınlık deil kardes..gecmisten ders cıkarmak...soylesene dediklerimin hangisinde haksızım yada yalan.........bak yine diyorum fener berabere kaldı diye sevinirken her sene oldugu gibi 3 4 tane yersek ( emin ol yemeyecegimizin garantisi yok ) yarıın fenerli ahbabınla gezerken ne diyeceksin :) bn bunlari dusunuyorsam ilerisini dusundugum icin......NAMAGLUPMU bitireceksin bu ligi ????????????????

bu yılgınlık deil kardes..gecmisten ders cıkarmak...soylesene dediklerimin hangisinde haksızım yada yalan.........bak yine diyorum fener berabere kaldı diye sevinirken her sene oldugu gibi 3 4 tane yersek ( emin ol yemeyecegimizin garantisi yok ) yarıın fenerli ahbabınla gezerken ne diyeceksin :) bn bunlari dusunuyorsam ilerisini dusundugum icin......NAMAGLUPMU bitireceksin bu ligi ????????????????

Olabilir yiyebiliriz Galatasaray 5-0 yenildiği sezon Bursa'ya şampiyon oldu geçen sene Antepten 4 yedi; şigin açık ara en az gol yiyen takımıydı. 6-0 yenildiği yıl son haftalara kadar şampiyonluğu kovaladı rakibi 6. olabildi.2007-2008'de Manisadan 3 yedi ;6 attı ,ligin yine en az gol yiyen takımıydı.

Önemli olan güvendir kardeş. 2009-2010 da ilk haftalar 3-4'er sallarken rakiplere bu takım bir yerde çuvallar diyordun ligin sonu kabus oldu.2010-2011 de daha sene başından maçlar oynanmamışken taraftar bu sene rezil geçecek diyordu.

Şimdi bir maç 4 yiyebiliriz belki ama gider başka maç 5 atarız.O musibeti alır kulağa küpe yapar daha da takım olur yine hedefe koşarız.Çünkü başımızda en az bizim kadar Galatasaraylı bir Hoca var.

Önemli olan organizasyon.FB puan kaybetti diye ardından sevincimizi içimize atıp, aman bizde kaybederiz kesind ersek o sinerji daha çok kaybettirir.Yıllardır ondan kaybettik zaten her puan kaybettiğinde öteki taraf.O korku yüzünden, tekrar çağırma o korkuyu yüreğine.

Iyi de insan birsey söylerken söylediklerinin bir amaci olmali. Ne anlam cikaralim ki söylediklerinden. 4-5 yiyebilirmisiz.. ee, napalim? Olasilik dahilinde, büyük hayal kirikligi da yasayabiliriz, ligi haftalar öncesinde sampiyon da bitirebiliriz. Olasiliklari söylüyorsun sadece de ne gibi bir tutum göstermemizi bekliyorsun bunlari söyleyerek, ben anlayamadim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt