Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 728 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Telles'in Brezilyada Gremio formasıyla toplam 39 maç oynayıp Türkiyeye geldiğini , hiç dinlenmeden bizdede 21 maç oynadığını neden göz ardı ediyor birçok renkdaş !

Bence geçerli bir mazeret bu durum...Ancak şu ana kadarki performansını gayet yeterli bulanlar da var diğer tarafta ve fena halde yanılıyorlar; böyle devam etmeyeceğini, toparlayacağını ummaktan başka çare yok...

Telles in ofansif anlamda takim arkadaslari ile uyumu ve paslasmasi bakimindan daha iyi, ha defansif yonu peki diyeceksiniz, o konuda pek farki da yok. Ayrica top teknigi ve calim atma kapasite si de Telles de mevcut, potansiyel bakimdan Telles daha onde. Defansif yonu cok iyi degil onu da calisip gelistirmeli tabiki.

Ishak cok siradan bir solbek. Bir ozelligi yok.

Ishak 3cü bölge dediğimiz hucum bölgesi hariç tellesdenden kötü değil. Savunması hata çok daha iyi.

Arkadan çıkarken hemen hemen hiç pass hatası yapmayan birisi. Soğuk kanlı .

Bek olarak hucumdan daha önemlisi savunması önemli.

Onuda türkiyede en iyi yapa bilen bek belkide. Hucuma katkısında eksikliğine katılsam bunu karabükün oynadığı systemine bağlıyorum birazda.

Tellesi sol açık kunlanırdım ancak ki orda çok iyi oyuncumuz var bruma gibi

Kismen katiliyorum ama sunuda unutuyoruz, Telles ve Bruma a o kadar cok paralari niye verdik? O potansiyel var diye, bu oyuncular oynaya oynaya daha iyi olabilir bunun icin yatirim yaptik sonucta, bunlar olmus ermis diye verilmedi bu paralar.

Bunlari kulubeye hapsedersek o paralar da cope gitmis olur ve o oyuncular dan istedigin gelisimi goremezsin. O bakimdan mecburlar oynatmaya..

telles bu sene kiralık gönderilmesi en mantıklısı olurdu bence.

Ishak 3cü bölge dediğimiz hucum bölgesi hariç tellesdenden kötü değil. Savunması hata çok daha iyi.

Arkadan çıkarken hemen hemen hiç pass hatası yapmayan birisi. Soğuk kanlı .

Bek olarak hucumdan daha önemlisi savunması önemli.

Onuda türkiyede en iyi yapa bilen bek belkide. Hucuma katkısında eksikliğine katılsam bunu karabükün oynadığı systemine bağlıyorum birazda.

Tellesi sol açık kunlanırdım ancak ki orda çok iyi oyuncumuz var bruma gibi

Telles varken Ishak bosuna yatirim olur, hani yedek icin birsey demem ama onun yerine olarak derim. Telles in Brezilya Milli takimin solbeki olma potansiyeli var, en azindan Marcelo nun yedegi olabilir.

Ishak bizim Milli takimin solbeki bile olamaz bana kalirsa, oyle bir potansiyel gormuyorum cidden.

Telles varken Ishak bosuna yatirim olur, hani yedek icin birsey demem ama onun yerine olarak derim. Telles in Brezilya Milli takimin solbeki olma potansiyeli var, en azindan Marcelo nun yedegi olabilir.

Ishak bizim Milli takimin solbeki bile olamaz bana kalirsa, oyle bir potansiyel gormuyorum cidden.

Ishakı milli takım maclarında izledim.

Çocuk sıfır hata ile oynadı. Ben şahsen beğeniyorum.

Öyle aman aman değil ama sırıtmıyor kesinlikle.

5ci yabancıyı tellesin yerine gidip başka yerde kunlanırdım ama tren kaçmış zaten trabzona

Neyse, belki prandelli eğite bilir savunma anlamında

Çare Kalou
salomon-kalou-wallpaper.jpg

Balanta'yı küçümsemeyin.Ama Doria bizim için çok daha iyi olur.Öyle 20 yaşında filan olması da önemli değil.Adam sanki 40 yıldır stoper.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt