Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Kabilesini sevdiğime bak. Defol git ulan. Gelme. Bana sanki bulunmaz Hint kumaşı. O 3.5m u gotune sok.
Bizim yönetimde gercekten bu işten anlayan biri olsa Ndiaye yerine çoktan birisini kiralayıp Ndiaye'ye de nah işaretini çakardi. Bu zibidinin keyfini bekleye bekleye her geçen gün iyi adamlar bir bir kapılıyor. Transfer dönemi bitecek hala ortada 8 numara yok. Ulan şaka gibi bir kulübüz yeminle. Millet en önemli eksiğini
transferde ilk sıraya koyar, bizimkilerin ne bok yediği belli değil.
 
Bir stoper ve bir orta saha transferi yapilir. Tarik parasini alip gider, eren ve Tolga ya talip cikmaz. 500 bin euro gibi parayla Carole satilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt