Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EfPpGuWWkAcqyX9

Muhtemelen Donk.

Bunun sebebi sabit bir orta saha kurgumuz yok transferler de kiralık oyuncular bu yüzden sıkıntı ucuzda olsa bonservisli oyuncular almak gerekiyor kiralık adam keyfine bakıp dönüyor o yüzden kiralık futbolculara karşıyım messi gelmedikten sonra kiralık adam almam gider 300 bine Norveç’ten Danimarka’dan Belçika’dan adam alır denerim tutar tutmaz ama kiralık gelen adamdan daha şansımız yüksek olur

Bu kanuda katılmıyorum.
Sabit orta saha kurgumuz yok.Bu doğru..Ama bunun sebebi kiralık oyuncu tercihi değil başımızdaki iş bilmezler.Şu dönemde kiralık oyuncu alımı bizim için elzem.Hem ekonomik hemde kalite açısından daha az maliyetli oluyor.

seri , lemina, nzonzi hamleleri bence çok mantıklı hamlelerdi.Ama bunların bir tanesi olsaydı anlamlı olurdu.lemina kesin nzonzi ve seriden bir tanesi olabilirdi.
Bence seri hayal kırıklılığı oldu.Leminada sakatlık sorunu oldu.Hani bilmiyorum yıllık ne kadar indirim yapar. Ben olsam leminayla devam ederdim.Tabiki alternatif olarak.Sakatlık veya ceza durumunda çöp gieceğine lemina girer.
Yani seri ve lemina hamlelerinin tutmaması kiralık oyuncu tercihinin hatalı olduğunu göstermez...

300 bine oyuncu falan zor işler.Galatasaraydan bahsediyoruz.Her ne kadar borç olsada belli bir potansiyelimiz ve hedeflerimiz var.Marka değerimiz var.Takımı 300 binlik oyuncularla doldurursak bir bakmışsın küme düşmeme mücadelesi veriyoruz.Mesela 300 bine genç oyuncu alacaksak donkun yerine almamız gerekiyor.

2,3 milyona özellikle orta saha ve komple forvet hattında Galatasarayda oynayacak kalitede bir oyuncu bulmak çok zor.Evet bulunuyor ama çok nadir.

bizim ilk 11 için çok üç orta saha ve iki kanat olmak üzere beş adet kaliteli net oyunculara ihtiyacımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt