Transfer Nöbeti (Arşiv 7) - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bugün bazı arkadaşlarımdan binlerce kez özür diliyorum. Bugün bazı arkadaşlar bu akşam olacakları gündüzden söylemişlerdi. Ve ben kesinlikle bunların olmayacağını imkansız şeyler olacağını düşündüğüm için onlara itiraf ediyorum resmen hakaret ettim. Ben bir eşeğim haksız yere o arkadaşlarıma hakaret ettiğim için. Tekrar tekrar hepsinden teker teker özür diliyorum.

Başkan'a da Fatih Terim'e de yazıklar olsun. Sayın Fatih Hoca ben Metin Oktayı tanımam etmem, anlattılanlardan bilirim efsaneliğini. 26 yaşındayım ve benim gözlerimle gördüğüm en büyük efsaneydin. Ama o basın açıklamasıyla şuan zerre kadar umrumda değilsin. Sen orda ben dahil kimse Galatasaraydan büyük değildir die laf olsun die bir cümle kullandın ya, niyetin birilerine laf sokmak olan cümle? Evet gerçekten ne sen ne de başkan ikinizde Galatasaray'dan büyük değilsiniz.

Galatasaray sizin egolarınızın çarpışma noktası değil! Galatasaray sizin savaş arenanız değil! Siz kendi egolarınız uğruna Galatasaray'ı malzeme edemezsiniz!

Yemin ederek söylüyorum ki, bütün bu anlatılanlar medyanın uydurması olarak düşündüm. Kesinlikle inanmadım. Belki de inanmak istemedim. Galatasaray'a aşık 2 insan Galatasaray'a bunları reva görmez die düşündüm. Ünal Aysal'ı o kadar tanımam etmem, ama Fatih Hoca'yı tanıdığımı düşünürdüm. Fatih Hocanın egolarını elbette bilirdim. Liderlik karizması biraz da ordan gelirdi. Ama ben egoları uğruna Galatasaray'ı feda edeceğini düşünmezdim.

Sayın Hocam, o konuşma metnini hazırlamakla uğraşmaktan takımı hazırlayamamışsınız sanırım? Ha bazı arkadaşlar yanlış anlar beni kendileriyle karıştırır. Ne hiçbir zaman transfer taraftarı oldum, ne de rüzgarın estiği yere savruldum. Bugün bu olanlar olmasa 10-0 yenilse ağzımı açarsaydım naberttim. Ben geçen sene şampiyon olamasak bile hocamıza sahip çıkalım diyen insanım burda beni tanıyan herkes de bilir. Çıkıp bir anlık öfkeyle takır takır saydırsan sana yine laf etmezdim. İkinizin de canı saolsun der ikinize de kırılırdım. Resmen nutuk hazırlamışsın ya!

Benim bildiğim Fatih Terim mert adamdır. Adanalıdır. Lafını esirgemez! Kimseden korkmaz çekinmez! Ama benim bildiğim Fatih Terim bunu basın toplantısında Galatasaray'ı medyaya malzeme yaparak değil. Ünal Aysal'ın karşısına dikilip kağıda bakmadan aklından ne geçiriyorsa esirgemeden söylerdi.

Fatih Hocam, İmkansız die birşey yoktur, Mucizeler ise sadece biraz zaman olur. Evet bu gece bana hiçbirşeyin imkansız olmadığını gösterdin. Mucizelerin biraz zaman alacağını da gösterdin.

Benim için Galatasaraydan büyük kimse yoktur. Metin Oktay'dan başka efsaneyi tanımıyorum bu saatten sonra. Çünkü efsane diye kime sarıldıysam, Hagi(telefonu çalınınca hırsızlar), Hakan Şükür (1 sene daha futbol oynatılmadığı için yaptıklarını anlatmıcam herkesi kendinden soğuttu), Hasan Şaş(ewt gönderiliş biçimi yanlıştı ama sen yöneticiye kızıp Galatasaray'a cephe alamazsın), Hakan Ünsal(Çok sevdiğim küçük hakan, içimizdeki irlandalıları oynuyor)

Ünal Aysal benim 1.5yıl tanıdığım birisi, işin dürüstcesi çok da umrumda değil kendisi artık. Ama bugün ben 26 yılımın 21 yılı olduğum ve bundan gurur duyduğum Galatasaray taraftarlı olarak bir efsaneyi kaybettim. İmparator'u kaybettim.

Bu saatten sonra Ünal Aysal benim için sıradan bir başkan, Messi'yi transfer etse de, Galatasaray'ın kasasında 1milyar dolar para da koysa umrumda değildir.

Bu saatten sonra benim için Fatih Terim sıradan bir teknik direktör, 10 yıl üst üste şampiyon olsa, Cl şampiyonu da olsa umrumda değildir.

Biz sizler gibi kariyer, para, şöhret kazanmıyoruz. Bizler cebimizde olmayan paraları sizlerle paylaşıyoruz. Ve tek beklentimiz aşkımız. İkinize de yazıklar olsun. Şartsız şurtsuz sadece size destek olan bu taraftara bunları reva gördüğünüz için ikinize de yazıklar olsun..

Ve unutmadan, Aykut kendisine ve oyuncularının emeklerine güvenmeyip şike yapan başkanına bu kadar sahip çıkarken, takımı ayakta tutmaya çalışırken, Ve takım bu kadar başarısızken ve bunun en büyük sorumlusu Aykut olduğu gün gibi ortadayken istifa ettiği halde istifasını kabul etmeyip, taraftar gruplarından bazılarını satın alıp Aykuta destek çıkarmaya çalışan Azizenin yaptığını yapamadınız. Rahat battı... Egolarınız uğruna biz taraftarları heba ettiniz...

Bu arada isteyen bana kızsın, inanın umrumda değil. Ben haklı olduğumu düşündüğüm şeyi sonuna kadar yazarım. Kimseden de çekinmem. Sırf bugün başkan ve İmparator için kaç kişiye hakaret ettim bilen var mı? Onlara olan güvenimden dolayı? Ve konuşmaya başlarken onlardan özür diledim. Ve ben eşeğim dedim. Haksız olduğumda özür dilemekten de gocunmam. Doğru bildiğimi de kimseden çekinmem. İsteyeniniz istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Başkan olmayan, teknik direktör olmayan, DİVAN ÜYESİ olmayan ve hatta kongre üyesi bile olmayan sıradan ama GURURLU bir Galatasaray taraftarı olarak düşüncelerimi yazdım. Hepinize saygılar...

Cok guzel yazmissin ellerine saglik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt