Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuçta UEFA Kupası ve CL Çeyrek finale giren adama futbol bilgisi dandik anadolu ligi ile sınırlı söylemen günün en saçma mesajı dir.

He, bir de tüm iyi transferler Aysal, tüm kötü transferler Terim mantığı geçelim bi.

Terim aynı zamanda Rodriguez, Podolski, Chadli,Shaqiri takimda görmek istedi ama alındı mi? Terim Amrabati 5m den fazla almak istemedi. Vs. vs.

Ben Terim suçsuz olduğunu söylemiyorum, ama Ünal Ausal fanboylar b.k unu çıkarttılar affedersin.

Prandelli ve Mancini amma da entelektüel

Birincisi Ünal Aysal fanboy falan değilim, Ünal Aysal'ı severim genel anlamda aynı şekilde Terim'i de severim. Ama bu onları başarısız bulmadığım anlamına gelmez. İkiside çok büyük hatalar yaptı. Ben iyi transferler Aysal, kötü transferler Terim demedim. Böyle bir mantıkta yok.

Evet Terim'in futbolcu bilgisi Kars-Edirne arasında sınırlıdır. Bir önceki postumda verdiğim örnekler yeterince iyi açıklıyor bunu. Shaqiri konusunu açman yanlış olmuş Terim'i savunurken, zira Terim Yiğit G gibi dandik ligimizin dandik futbolcusuna milyonlar döküp, Shaqiri transferinin bitirilememesinde büyük rol oynamıştır.

Terim'i eleştirmek Mancini'yi Aysal'ı Prandelli'yi savunmak değildir. Ne zaman Terim'e bir eleştiri gelse "Ama Aysal, Mancini Burdisso'yu şunu bunu transfer etti" Terim'in yaptığı amatörce hataları örtüyor mu bu?

Terim'in yaşadığı başarılar belli zaten, tarihimizin en büyük başarısında rol oynamış bir TD. Bu demek değil ki bu adam tonla hata yapmıyor. Ki yaptı, burda yanlış olan FT fan boylarının gereksiz FT'yi aklama refleksi. Adam kalkmış Sneijder'i taraftarı suçluyor Terim hata yapmadı demeye getirmek için. Şekilden şekile giriyor aylardır forumda her konuda Terim'i aklamak için. İşin b.kunu çıkartan FT fanboyları da, değil mi yani?

Burak'ı kadro dışı bırakmış adamdır Fatih Terim. Ulan 2 aylık futbol bilginle kafa tutmaya çalıştığın çok açık belli oluyor. Galatasaray'ı yıllardır takip etsen bunu gözardı edemezdin.
Terim'e edilen küfürler hala aklımda. Burak 2 gol atınca bizim taraftarlar yavşadı tabi. 2 gol kaçırınca da yeteneksiz dedikleri gibi.

Terim Dany'den faydalanmıştır.
Terim Hamit'ten faydalanmıştır.
Terim Umuttan'da faydalanmıştır.

En azından Veysel,Tarık,Ontivero,Hayroviç,Burdisso,Dzemaili,Pandev,Salih vssvvsvsvsvs gibi adamlardan çok daha faydalanmıştır.
Amrabat bugün bonservis getirileri ile alındığı parayı amorti etmiştir.

Terim Galatasaray'ın başında bulunduğu 8 senede 6 şampiyonluk 1 uefa ve birçok kupa kazanmıştır. Benim Terim'i aklamaya çalıştığım falan yok sadece vefasız taraftara Terim'in başarılarını hatırlatmaya çalışıyorum.

dany 3 amrabat 8 chedjou 6 bruma 11 terimin yaptıgı sacmalıklar

5915_HasanUmitHakanNecati001.jpg

ve suan forvet hattimiz...... ...... .....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt