Transfer Nöbeti (Arşiv 8) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

stoper-sol bek- ve yaratici bir hucümcü (kaka vari) alirsak yarin ne yaparsiniz beyler???

ya bu melih şabanoğluda illa farklı olacak ya yok sahanın en kötüsü hamit değildi flan diyo marjinal olacak illa:cheeky-smiley-022: en kötüsü hamitti işte zorlama!

hamit 70 ten sonra baya düstü oyundan

70'e kadar o kadar da kötü degildi.

pas hatalari oldu ama olumlu bir kac pozisyonuda oldu.

yani ortadaydi, en fazla biraz vasatin altindaydi.

70 ten sonra baya düstü

hele bir pozisyon oldu, rakip kalenin öünde... stad bagirdi resmen hamite arkadan adam geliyor, topla oynama diye, cikart ayagindan, arkana bak diye, kaptirdi o topu, az kalsin gol yiyorduk.

birde yaptigi faul cok amatöce idi, gol yedigmiz pozisyondan bahsediyorum.

realde, bayernde, schalkede oynamis adam o bölgede rakibini arkadan indirmesi, garibime gidiyor.

yakismadi o faul hamite

birde amrabata vermek yerine cektigi bir sut var, adam baskiyi hissediyor, bir an önce gol atmak istiyor.

yoksa o anda o topu amrabata verse, herkes golü atan amrabati degil, daha cok hamiti alkislardi, macta kopardi o anda, biterdi.

kadro dizilişinden pek anlamam siz aydınlatın hamit yerine ambaratla başlasak nasıl olur?

Anca güçsüz takımlara karşı olur. Hamit'in takım savunmasına katkısını, koşularını, orta ikiliye desteğini engin yapabilir, yekta belki yapabilir, ama amrabat yapamaz, aydın yapamaz. Solda hamit gibi biri olursa olabilir diye düşünüyorum.

Amrabata on yargiliydim 8,5 milyon yuzunden umarim bugunki performansi daim olur.. Salmanla az tartismamistim..

Hamit'e zaman tanımalıyız. Son 3 sezonda 34 maç oynamış. İyi niyetinden hiç bir şüphem yok. Bugünde sahanın en kötüsü olmakla beraber en çok koşanı olmuş. Düzelecektir. Düzeldiğindede bu takımı bir seviye üste taşıyacaktır.

Hakikaten Chivu'nun sakatlık geçmişi korkutucu.

Transferde hata yapmamak lazım. Hem acele edip hem de doğru seçimi yapmak kolay değil. Dilerim en iyi şekilde sonuçlandırırız stoper transferini.

70 ten sonra baya düstü

hele bir pozisyon oldu, rakip kalenin öünde... stad bagirdi resmen hamite arkadan adam geliyor, topla oynama diye, cikart ayagindan, arkana bak diye, kaptirdi o topu, az kalsin gol yiyorduk.

realde, bayernde, schalkede oynamis adam o bölgede rakibini arkadan indirmesi, garibime gidiyor.

yakismadi o faul hamite

birde amrabata vermek yerine cektigi bir sut var, adam baskiyi hissediyor, bir an önce gol atmak istiyor.

yoksa o anda o topu amrabata verse, herkes golü atan amrabati degil, daha cok hamiti alkislardi, macta kopardi o anda, biterdi.

Aga birşey soracağım. Senin mesajların niye böyle hep uzun? Hiç kısa mesajını görmedim sanırım, değerlendirmelerin çok güzel de bir kez de kısa mesaj at reis. :asd:

70 ten sonra baya düstü

yakismadi o faul hamite

Bukadar iste.. Ekstra islere kalkisiyor, biz ondan basit oynamasini istiyoruz fazla bisey degil

melonun pozisyonuna

penalti diyenlere. markus merk: penayltiyla uzaktan yakindan alaksi yok.....bu adam 3 kez dunyanin en iyi hakemi secilmis adam

melonun pozisyonunu dikkatle izlemedim ama bu markus merk keyfine göre takiliyor bazen

hilbertin eline penaltid egil dedi, neden olarakta, hilbert elini, daha dogrusu kolunu kacirmaya, saklamaya calisiyor dedi, iste orda dur dedim kendi kendime... tam tersine topa dogru aciyor kolunu hilbert, cok net bir sekidle penalti bence.

hadi penalti degil de, carpma de ama kolunu kacirmaya calisiyor deme, cunku cok bariz bir sekilde görünüyor ki kolu tam tersine topa gidiyor

Anca güçsüz takımlara karşı olur. Hamit'in takım savunmasına katkısını, koşularını, orta ikiliye desteğini engin yapabilir, yekta belki yapabilir, ama amrabat yapamaz, aydın yapamaz. Solda hamit gibi biri olursa olabilir diye düşünüyorum.

defansif açıdan da bakmak gerek doğru, kadro yapısından anlamadıgım için :D

Hamit şu an torpilli, hatalarına göz yumuyoruz. Daha doğrusu maaşından ve almak için çok uğraştığımızdan yummak zorundayız. Ben genel düşüncenin aksine ümitliyim, zamanla oturacak. Çok üst düzey olmayacak ama belli bir standardı yakalayacak.

Toure gelsin Chivu geleceğine,daha iyi.Terim maçtan sonra ön eleme'de oynayan oyuncu artık başka bir takımda oynayabiliyor,bu da bizi rahatlatıyor dedi o açıklamaya dikkat etmek lazım ama.

Bir de katılır mısınız bilmem ama Hamit yavaş yavaş toparlayacaktır,bence her maç biraz daha aşama kaydediyor,topla çıkışlarını daha çok görmeye başlarız.Adam 1 sene top oynamadı,yavaş yavaş ısınır.

Aga birşey soracağım. Senin mesajların niye böyle hep uzun? Hiç kısa mesajını görmedim sanırım, değerlendirmelerin çok güzel de bir kez de kısa mesaj at reis. :asd:

aslinda turkce iyi bilmedigim icin kolay dile getiremiyorum ne demek istedigimi, kafamda gecenleri.

bazende millet gercekten hasta ediyor beni, alakasiz, sacma sapan seyler yaziyorlar, göz var nizam var, neden böyle yapiyorsunuz diy eonlara akil vermeye kalkisiyorum, uzuyor yazi.

ama futbol hakkinda dizilis, performnas degerlendirmesi, istatistikler flana filan, bunla rhakkind akonusurken geneld euzun yazmayi severim.

zaten bunlari konusmak icin burda degil miyiz.

aslinda turkce iyi bilmedigim icin kolay dile getiremiyorum ne demek istedigimi, kafamda gecenleri.

bazende millet gercekten hasta ediyor beni, alakasiz, sacma sapan seyler yaziyorlar, göz var nizam var, neden böyle yapiyorsunuz diy eonlara akil vermeye kalkisiyorum, uzuyor yazi.

ama futbol hakkinda dizilis, performnas degerlendirmesi, istatistikler flana filan, bunla rhakkind akonusurken geneld euzun yazmayi severim.

Aynen öyle.

melonun pozisyonunu dikkatle izlemedim ama bu markus merk keyfine göre takiliyor bazen

hilbertin eline penaltid egil dedi, neden olarakta, hilbert elini, daha dogrusu kolunu kacirmaya, saklamaya calisiyor dedi, iste orda dur dedim kendi kendime... tam tersine topa dogru aciyor kolunu hilbert, cok net bir sekidle penalti bence.

hadi penalti degil de, carpma de ama kolunu kacirmaya calisiyor deme, cunku cok bariz bir sekilde görünüyor ki kolu tam tersine topa gidiyor

Katılıyorum,kolu çekiyor dedi ama aksine Hilbert kolu daha da açıyor.

göz var izan var. affına sığınarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt