Transfer Nöbeti (Arşiv 8) - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

-----------------------Muslera/Ufuk------------------------------

------------Semih/Dany-------------Cris/Gökhan--------------

Eboue/Sabri---------------------------------------Hakan/Riera

----------------Selcuk/Engin------Melo/Furkan-----------------

Hamit/Aydin-------------------------------------Emre/Amrabat

-------------------Elmander/Burak--------------------------------

----------------------------------Umut/Baros/Sercan-------------

Kadromuz gercekten müthis. Özellikle Orta sahamiz cok alternatifli.

Kadromuz tabiki müthis. Benim icin en önemlisi, kadromuz Fatih Terim´lik. Onun icin kurdu bu kadroyu zaten.

Fatih Terim´in de dedigi gibi, hicbirzaman "yaziklar olsun be ruhsuzlar" demeyecegimiz bir kadro yapisi bu.

Yerlisiyle, yabancisiyla, gayet güclü ve iddiali bir kadro olustu. Artik bize desteklemek düser- Hedef belli

B_e8fc17e8f057e163071e24a196e0fcf1.jpg

iki kel ;)

transfer bittimi arkadaslar?

Antu da bize 3 kel lazım diye BAŞLIK VARDI TRANSFER FORUMUNDA. BUYRUN GELDİLER ilk FB MAÇINDA vizyondalar . :D

Bu arada o kadronun müthiş olabilmesi için defansın soluna çok kaliteli bir oyuncu ve çok iyi bir stoper bulunmalı.Bu haliyle alternatifli ama eşit dağılmayan bir kadro.

Vay be nöbetin son saatleri ama geriye dönüp bakınca gerçekten hareketliymiş :) Bide F.Terim geçen seneden beri transferlerle ilgili açıklama yapacak :) inş bu dönem sonu yapar açıklamayı

Acısıyla Tatlisiyla bir transfer donemi daha atlattık inşallah sampiyon kapaticaz sezonu. Gelecek transfer döneminde nöbette Zarate'nin gelişini kutlarız inşallah :)

İyisiyle kötüsüyle kapattık transfer sezonunu .Devre arasında güzel transferleri kutlamamız , Şampiyonlar Liginde çeyrek final için hangi oyuncuları almamız gerektiğini tartışmamız dileğiyle. Ocakta görüşmek üzere. :D

Benim için nöbet bitmiştir :D

Yeni bir başlık acın da "ilk sayfaaaaa" , "buralar değerlenecek" , "reklam alınır" , "buralar eskiden dutluktu" diyeyim. Hadi be çok şey istemiyom. Hiç denk gelmedi ilk sayfada yer almak. İcimde

ukte kalicak yoksa.

Olurda acarsanız onceden haber verin yanliz gene kaçırmayayım.

Cris ve Furkan yerine Kolo Toure ve Alper Potuk alsaydik büyük takima yarasir ve yakisir transferler yapmis olacagimizin kanaatinde olurdum.

Hayal kirikligina ugramadim degil.

Gerci Furkan hesapta dahi yoktu.

Taraftar farki.

PSG forumunda Nenenin durumu soran GSli.

[Départ possible] Nenê - Page 4 - Forum - Communauté - PSG.FR

Bu da trollükleri nedeniyle PSG forumunda Nenenin konusunun kapatilmasia neden olan Besiktaslilar.

[Départ possible] Nenê - Page 7 - Forum - Communauté - PSG.FR

Kakayla ilgilendigimiz Milan forumuna mesaj atan GSlinin mesaji.

First of, Galatasaray has an important project for Europe, as we aim to be among top 5 in revenues in Europe. (We have many projects for this, for instance, villa project which will bring us 250 m dollars in the coming years)

Our president Ünal Aysal wants to win Champions League in 5-6 years or more. He invest and will invest for it. This is why we want Kaka for reference point.

if you watched our games during last season's friendlies and Fiorentina, Lazio games, we are coming to our best again. We can compete at high level, i know that CL is very hard, yet we can win Europa League again.

Fatih Terim is a Milanista, he loves and respect Milan. im sure Milan fans likes us too. if you want to compete at high level, you have to be supported financially, Uefa Cup era, we failed at this subject hence, we didnt have right players's pool. But now Everything is different. We will be strong as financially.

i love Milan and however, if you play Kaka as defensive midfielder, you had better to sign Hernanes and switch Montolivo and Hernanes, you'll be great team with a solid LB.

Kaka earns so much, 10 m euros a year is too high, if you sign him, i reckon that he will cost you 20 m euros with taxes, which is quite high number for you. if we sign him, Sponsor will pay half of his wages.

Kaká Thread - Page 773 - The Red & Black Forums

Besiktas taraftarinin Quaresma transferi sonrasinda İnter forumunuda mahvettiklerini hatirliyorum.

2 Takim taraftari arasinda seviye ve vizyon farki. Ünal Baskan söyleyince, diğer taraftarlar ona kiziyorlardi.

Cris ve Furkan yerine Kolo Toure ve Alper Potuk alsaydik büyük takima yarasir ve yakisir transferler yapmis olacagimizin kanaatinde olurdum.

Hayal kirikligina ugramadim degil.

Gerci Furkan hesapta dahi yoktu.

Alsaydik ama City alternatif eksikligi nedeniyle Toureyi birakmamis. Alper icinse Eskisehir 10 milyon avro istiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt