Transfer Nöbeti (Arşiv 8) - Sayfa 424 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bildiğim kadarıyla 18:00e dek transfer yapılabiliyor. Ancak izin alınarak gece yarısına kadar transfer yapılabilir.

3-2 oldu ya kahretsin..

Altyapıdan yetişen ve 1 Ocak 1991 tarihinden sonra doğan futbolcular maçtan 1 gün önce bildirilirse Şampiyonlar Liginde yer alır.

Furkan 90 dogumlu ve bedava. Gelir, gelir.

Gereken stopere bile bonservis ödemedik, gelecek adama da bonservis ödemeyiz.

Takas yolu veya kulüpsüz bir oyuncu transfer ederiz.

Dikkat ediyorum yorumların çok saçma.

Şöyle bak olaya.

Kjaer'e 5 milyon bonservis verseydik. Ve sonuç hüsran olsaydı nasıl karşılardın ?

Ama ne olduğu belli tanınmış. Kaliteli stoperler arasında olan Cris alınmış.

Onunda hüsran olma gibi bi durumu yok mu ? Var. Görüyoruz mesela şuan Hamit hüsran.

Ama şimdi 4 yıllık sözleşme imzalayıp, hüsran olup gönderemiceğin bir oyuncu riskine mi girersin ? ( Riera gibi )

Yoksa en azından tecrübeli, hüsran olsa bile 1 yıl sonra gönderebilceğin bir oyuncu riskine mi girersin ?

Yaklaştığınız mantık çok saçma. Cris parasız alındı diye bonservis ödenmicek mi gelecek oyuncuya ?

Selçuk, Elmander, Ceyhun gibi oyuncularda beleşe geldi. Ama ardından bonservis ödendi. Selçuk hariç ( ondada laf yapanlar oldu ) diğerlerinin garanti katkı sağlanacağı biliniyomuydu ? Hayır.

Yaşından dolayı böyle yorumlar yaptığını düşünüyorum. Heycanla yazıcağına düşünerek yazmanı tavsiye ederim.

fırat günayer @firatgunayer

Transfer dönemi resmi olarak 17.00 da biter ama her sezon kulüpler 00.00'a kadar süre ister ve Tff'de uzatır..Bu sezon da öyle olacak...

sunu bir yere kopyalayin da birazdan gene durmadan soran olur, transfer dönemi ne zaman kapanacak diye!

Dikkat ediyorum yorumların çok saçma.

Şöyle bak olaya.

Kjaer'e 5 milyon bonservis verseydik. Ve sonuç hüsran olsaydı nasıl karşılardın ?

Ama ne olduğu belli tanınmış. Kaliteli stoperler arasında olan Cris alınmış.

Onunda hüsran olma gibi bi durumu yok mu ? Var. Görüyoruz mesela şuan Hamit hüsran.

Ama şimdi 4 yıllık sözleşme imzalayıp, hüsran olup gönderemiceğin bir oyuncu riskine mi girersin ? ( Riera gibi )

Yoksa en azından tecrübeli, hüsran olsa bile 1 yıl sonra gönderebilceğin bir oyuncu riskine mi girersin ?

Yaklaştığınız mantık çok saçma. Cris parasız alındı diye bonservis ödenmicek mi gelecek oyuncuya ?

Selçuk, Elmander, Ceyhun gibi oyuncularda beleşe geldi. Ama ardından bonservis ödendi. Selçuk hariç ( ondada laf yapanlar oldu ) diğerlerinin garanti katkı sağlanacağı biliniyomuydu ? Hayır.

Yaşından dolayı böyle yorumlar yaptığını düşünüyorum. Heycanla yazıcağına düşünerek yazmanı tavsiye ederim.

Yaşı kaç ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt