Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Yarin bir karar verilir, Fenerbahce tahkime gider, 10 gün daha bekleriz.

Fenerbahce tahkime giderse, TFF´nin verdigi karar bozulur diyorlar.

Lan bana Carlinhos hariçi orjinal solbek alın.O bölge artık devşirme adamlarla kapatılmasın.

Birde gerçek kanat oyuncusu getirin güreşmeyeninden olsun, hızı ve bilekleriyle adam eksiltsin.

Şöyle bir görüş var twitterda dolanan:TFF'nin 6+0+4 kararından vazgeçip 6+2+2'ye dönmesi tahkimde sıkıntı yaratır. Bu nedenle TFF AB statüsü kararını alabilir.

Türk Futbolu için çok önemli kararlar alacak olan şahsın

kendi kulübünü batırmış olmasından,

esas mesleğinin tüpçülük olmasından dolayı KAYGILIYIM !!!

Kural değişirse Fener kendi açısından haklı olabilir. ''Yabancı sayısı kararı 2012 yazında alınmıştı ve ona göre hazırlık yaptık'' diyeceklerdir.

Lan bana Carlinhos hariçi orjinal solbek alın.O bölge artık devşirme adamlarla kapatılmasın.

Birde gerçek kanat oyuncusu getirin güreşmeyeninden olsun, hızı ve bilekleriyle adam eksiltsin.

sorun bu zaten :) carlinhos orjinal sol bek degil ki :D

yani fatih hocamizin istedigi tarz orjinal sol bek degil. carlinhos gibi devamli ileriye yaydirmazi gerekir onun düsndügü profilindeki sol bek. en azindan yaptigi acikalamardan ben bunu anladim.

şu sneijderi aşağılayan arkadaşlar forumu terketsede rahat etsek,kimsiniz ulan siz,dünyaca ünlü 10 numaramıza laf edeceksiniz:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt