Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 504 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben transfer istemiyorum, çünkü yapacakları transferler Serdar ve Eren ayarında olacak. Bunların çapı bu kadar. Salih Dursun, Eray, Dzemaili, Yasin, Tarık, Umut, Olcan gönderilsin bana yeter şuan da. En azından kadro da ki fazlalıklardan kurtuluruz.

leiva iyi transferde, sakatlanırsa ortasaha hamit-selcuk'a kalıyor, rakipler hallaç pamugu yapar.

leiva'ya sağlam bir yedek lazım. buda akpa olmalı

keza chedjou satılıp polanyalı pazdan alınmalı. denayer icin son güne kadar bastırılmalı.

müdafa hattımız halen daha cok zayıf.

Alpay haklı. Neden, çünkü sen Umut'u gönderip Eren'i aldığın zaman kadro kalitende bir yükselme olmuyor, tam tersine 2 sene sonra yine göndermek için uğraşacağın kalitesiz, çapsız ve günü kurtarmak için alınan bir oyuncu transfer etmiş oluyorsun. Nasıl mesela Terim o günü kurtarmak için gidip Umut'ta ısrar ettiyse, buda aynı mantık.
Sen Cavanda'yı aldığında ne olacak? Sabri mi gidecek? Hayır. Cavanda fark mı yaratacak? Hayır. O zaman ne gerek var Cavanda'yı almaya. Ekstra maliyet, gereksiz yere.

Alpay haklı. Neden, çünkü sen Umut'u gönderip Eren'i aldığın zaman kadro kalitende bir yükselme olmuyor, tam tersine 2 sene sonra yine göndermek için uğraşacağın kalitesiz, çapsız ve günü kurtarmak için alınan bir oyuncu transfer etmiş oluyorsun. Nasıl mesela Terim o günü kurtarmak için gidip Umut'ta ısrar ettiyse, buda aynı mantık.
Sen Cavanda'yı aldığında ne olacak? Sabri mi gidecek? Hayır. Cavanda fark mı yaratacak? Hayır. O zaman ne gerek var Cavanda'yı almaya. Ekstra maliyet, gereksiz yere.

cavanda fark yaratır tabi. ucak gibi adam.

Dzemaili'de bence ısrar etmeyip 3-3.5'a hemen okutalım, aşı tutmuyor.

Göbeğe 2 (Levia-Gökhan), forvet 2 (Bony/Niasse - Eren), sağ bek&sol bek 1 (Arbeloa)

Muslera
Arbelao Chedjou Serdar Carole
Levia Selçuk
Podolski Sneijder Bruma
Bony

Cenk
Linnes Semih Hakan Arbeloa
Hamit Gökhan
Sinan Emrah Yasin
Eren​

Ben transfer istemiyorum, çünkü yapacakları transferler Serdar ve Eren ayarında olacak. Bunların çapı bu kadar. Salih Dursun, Eray, Dzemaili, Yasin, Tarık, Umut, Olcan gönderilsin bana yeter şuan da. En azından kadro da ki fazlalıklardan kurtuluruz.
Yuzde yuz katiliyorum. Bu futbolcular gitsin, yeni transfer kadar sevinirim ama bu adamlar gitmez. Bunlarin hepsi kan emici parazitler.. Kulup icinde tatli sert gerekirse mafyavari tavirlarla bunlari ikna edecek bir adam da yok herhalde.

Sağ bek bu sene sadece ligde olacağımız için bir şekilde idare edilir bence asıl sıkıntı sol bek Carole ne kadar iyi oynarsa oynasın adamı yedekleyecek birini bulmazsa bu da g.tünü başını salmaya başlar

Dzemaili'de bence ısrar etmeyip 3-3.5'a hemen okutalım, aşı tutmuyor.

Göbeğe 2 (Levia-Gökhan), forvet 2 (Bony/Niasse - Eren), sağ bek&sol bek 1 (Arbeloa)

Muslera
Arbelao Chedjou Serdar Carole
Levia Selçuk
Podolski Sneijder Bruma
Bony

Cenk
Linnes Semih Hakan Arbeloa
Hamit Gökhan
Sinan Emrah Yasin
Eren​

son sezon maaşını getirmesi halinde serbest kalan adamdan 3-3.5 beklemek nasıl oluyor renktaş:) 2.1 milyon euro alıyor getirirse serbest kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt