Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

ya hala bu tff den birseyler talep ediyoruz.ulan tüpcüyü indirmek icin ne lazimsa yapsaniza. tam 1 yildir bu federasyonla bu is yurumez degismesi düsmesi lazim diyor baskan ama icraat yok.

Nerdesin
heart.gif
Melo
heart.gif
:(

Benim anlamadığım biz bu yabancı sınırlaması için TFF ile uğraşcağımıza neden TFF'yi indirip olayı kökünden halletmek için uğraşmıyoruz?

Sevgili moderatörüm. Türkiye liginde AB pasaportu taşıyan kaç tane yabancı oyuncu alıyor bizim Anadolu kulüpleri hepsi Brezilyalı, Arjantinli, Afrikalı dolduruyor AB statüsünün yanına ek maddeler koyman lazım. AB dışı kaç oyuncu bulunduracaksın kadronda bu geçiş sürecinde kaç tane kulüp hepsnin sözleşmesini iptal edebilecek kuvvette. Asıl böyle bir kuralı koyarken sınırlarının daha çok düşünülmesi gerekir.

Senin bu mesajdan sonra sana bunun artilarini anlatmaya calistim kisaca. 100 oyuncunun yerli sayilmasi cok ciddi bir rakam..

Benim anlamadığım biz bu yabancı sınırlaması için TFF ile uğraşcağımıza neden TFF'yi indirip olayı kökünden halletmek için uğraşmıyoruz?

bizimkiler federasyonu zorlayabilir, cünki elinde biz koz var. biz imza toplamaya kalkarsak tff falan kalmaz, bizim rahat durmamiz karsiliginda AB'yi yapsalar ne güzel olur...

UEFA'dan gelen ihtara uyacaklar, Fener'in Lig, BJK'nin ZTK kupasi gidecek mecburen.

bizim baskan bu konularda cok yumusak kaliyorda ondan.cirkeflik yapmak lazim,1 yildir bu tff ile bu isler yurumez diyoruz ama hala ondan yabanci kuralinda yapilandirma bekliyoruz

bizimkiler federasyonu zorlayabilir, cünki elinde biz koz var. biz imza toplamaya kalkarsak tff falan kalmaz, bizim rahat durmamiz karsiliginda AB'yi yapsalar ne güzel olur...

UEFA'dan gelen ihtara uyacaklar, Fener'in Lig, BJK'nin ZTK kupasi gidecek mecburen.

Şuan TFF'nin elleri mahkum olduğu doğru ancak nedense hiç güvenemiyorum TFF'ye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt