Transfer Nöbeti | Arşiv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Amanın, amanınnnnnnnnn..Transfer nöbeti açılmış.

Hayırlı olsun herkese. İyi nöbetler :)

Kim geliyormuş?

ronaldinho_1.jpg

Bu Ipswich geyiği nedir ? Soracaktım daha önceleri fakat unuttum.

Şöyle anlatıyim ; Dos Santos transferinde, Dos Santos'un geliş sürecinde sürekli İspwich kadrosu takip edildi. Kadrodan çıkartıldığı zaman da bize kiralandı. O gün bugündür tüm transferlerde heyecanla İpswich kadrosu yakından takip ediliyor :)

Kim geliyo :) scoutta bişiler dönüyo valla da hayırlısı sezon başı hep iyi futbolcularla görüşüyoruz da sadece görüşürüyoruz :)

100 kişilik bir transfer listemiz var. Hiçbiri olmazsa 99 ve 100. ismi alır gelirler :)

ben sahsen suan icin ronaldinhoyu istemem zaten orta sahamiz gucsuz mucadele etmiyor bide ronaldinho dahil oldumu dusunamiyorum eger ronadiho gelecekse arkasina deli gibi kosacak pres yapacak adam tutacak 2 orta saha lazim olur. misimovici gorduk yaninda adam gibi top oyunayaak biri olmayinca oda oyunamiyor otomatikmen dusuyor .. bir kez daha elano.

Şöyle anlatıyim ; Dos Santos transferinde, Dos Santos'un geliş sürecinde sürekli İspwich kadrosu takip edildi. Kadrodan çıkartıldığı zaman da bize kiralandı. O gün bugündür tüm transferlerde heyecanla İpswich kadrosu yakından takip ediliyor :)

Thanks. O zaman Bayern kadrosunu takip edelim bu sefer de. :p

Hamit gelebilir belki de. :melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt