Transfer Nöbeti | Arşiv - Sayfa 5092 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | FİNAL!

Galatasaray’da kaleci krizi bitmek bilmiyor. İtalyan De Sanctis, Arjantinli Leo Franco, Aykut ve Ufuk derken dün gece Gaziantepspor ile deplasmanda oynanan Türkiye Kupası maçında forma giyen Kolombiyalı Zapata da taraftarlara korkulu anlar yaşattı. Maçın 17. dakikasında Cenk Tosun’un yakın mesafeden vuruşunda ters köşeye yatan Robinson Zapata, 67’de Elyasa’nın üzerine gelen vuruşunu da seyretmekle yetindi. Zamansız çıkışları ve yan toplardaki zaafiyeti gözlerden kaçmayan Zapata, 78. dakikada Cenk Tosun’un 25 metreden vuruşunda gole engel olamadı. İlk maçında 3 gol birden yiyen Zapata kalesinde güven vermezken, son dakikada ceza alanı içinde Sosa’ya yaptığı müdahaleye hakemin penaltı çalmaması şansıydı.

Fanatik

zapatayı çok eleştirmeme rağmen fanatik işi baya abartmış 1 ve 2.golde hiçbir şey yapamazdı.

Sadece Fanatik değil bir gazetedede Zapata da patladı filan diye başlık atmış 3 goldede hatalıydı tarzı birşeyler söylemiş.Şerefsizler bunlar yemin ediyorum.

yerli futbolcu arıyoruz.Cenk tosun u daha önce izlemeiştim ama bana müthiş potensiyelli biri olarak geldi,gercekten yazıklar olsun...

Ara transfer döneminde;

* Cevaplar: 103.574

* Hit: 2.646.255 (şimdilik)

Var mı fazlasını yapabilen?

Teşekkürler GSC.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt