Transfer Nöbeti (Arşiv7) - Sayfa 461 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

touere geçen sene doping yüzünden 6 ay cezaemişti. ondan oynayamadı. yerinide kaptırdı o sıra zaten. kolo toure gelsinde öpüpte başımıza koyalım:yenieek:
olurmu ya cok formsuz,ayrica m.city gibi bi takimda bile yedek kaliyo vasatin ustu.2 gun oncede forma giymedi zaten,hazirlik maclarindada hic oynamadi city de.olsun yinede is yapar

nocash.jpg

Herkes para + CL için gelmez.. :coffee:

ola ytam olarak ne ki, ne zaman yakalnamis

clde oynayabiliyor mu simdi bu?

tam olarak bitti mic ezasi, yoksa zaten sadece premier league icin mi gecerliydi cezasi?

kac mclik idi cezasi ayrica?

oynuyo salman.epl de bile oynadi bu sezon basladiginda,hazirlik maclarinin hepsinde vardi.bilmeden konusuyo millet.yakinda ayak bileginde platin var muhabbetide cikar

Oynamayan dedim, yalan mı?

Marttan beri oynamıyor Rolando, kadroya bile giremiyor.

Chivu zaten malum.

Toure aylarca dopingten dolayı oynamadı, sonra az maça çıktı, şimdide dökülüyor.

Chivu lesss

Rolandoyu kac mac izlediniz? Youtubedan bakip woww cok gol atiyo vs saglam kafaya vikiyo dediniz ben oyle dedim..

Toureyi ise, ben Arsenalden beri takip ederim.. Klas savunma ama suan ne durumda mechul..

doping cezasi aldi bi ara dogru ama aldigi ceza testi yapmayi kabul etmedigi icin diye biliyorum..

onun disinda 18 saat kala 10-15 milyonluk stoper almiyacagimiza gore.. Tour suanda en guzel KUMARDİR.. Tutar tutmaz hep birlikte gorecegiz.. Hayirlisi..

sanki bizde puyol vardi sakatlandida yerine bir türlü adam begenemiyoruz.zaten ujfa sallanmaya baslamisti,cok üzüldüm ujfaya ama belkide burda bir hayir vardir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt