Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe

Cevap: Transfer Nöbeti Galatasaray ve Fenerbahçe

Son 10 senedir transferde genel anlamda baya önümüzdeler. Her branşta. Tartışmak yersiz. Ayrıca transfer forumlarında takımın rakiplerle kıyaslanması da normal. Spnuçta sahaya çıkıp kendi aramızda japon kale oynamıyoruz.

rakibinle kendini kıyasla hacı kıyaslama demiyo kimse. ama mantıklı argumanlarla kıyaslamak lazım. serdar kesimal, hasan ali, gökhan ünal, zafer biryol, özgür, özer, orhan şam vsvvsvsvsv.. birsürü örnek verdim ki, bunlar yorum değil, yargı. başarısızlıkları ıspatlanmış transferler.

çok transfer yapmak değil, nitelikli transfer yapmak önemli.

mesela bizim ujfalusi transferimiz gibi :ka21:

eyw çoğu kısmında haklısında bütün herkesi aynı kefeye koymamalısın

son 10 senede bizden transfer olarak cok ondeler

sportif olarakta bizden onde olduklarini dusunuyorum

reyiz zaten bence de 2002'den beri GS leş yönetiliyor. Ben GS önde demedim ki zaten? Sadece nicel olarak çok transfer yapmanın başarı getirmeyeceğini söylüyorum. Zaten verdiğim örnekler GS'ın 2001 öncesi dönemine ait. Ek olarak geçen seneden itibaren kadro yapılanması adına 2001 öncesine dönüş var bana göre. Aynı 2001 öncesi demiyorum, sadece sinyaller veriyor. Bu sene de çok hatalar oldu yoksa :ka21:

Evet son 10 yılda Fb transfer anlamında GS'den önde ama Fb de çok kötü transfer yapıyor. Gs çok çok kötü yaptığı için onlar öndeler.

Sportif olarak ise önde olduklarını düşünmüyorum. En azından adaletli bir yarış olmadı iki takım arasında son 10 senedir.

Harika olmuş. Ellerine sağlık.

UEFA'ya Mail Kampanyası | Temiz Futbol İsteyen Herkesi Bekliyoruz !

Linkinin altında sabitlensin bu yazı

damn, that was some IMMENSE SHIT bo$$
worship.gif

***V.B for mayor***

Helal Veli müthiş analiz. Yazıda dikkatimi çeken bir kısım oldu.. Serkan Kırıntılı'ya forma şansı bulamayacağı aşikar olduğu halde verdikleri yüksek ücret..

Umarım bizde geçen sezon yaptığımız hataya düşmeyiz. Kalemizde Muslera var 2. kalecimiz Ufuk ..

Belliki Aykut sezon sonuna kadar forma şansı bulamayacak, o da nerden baksan en kötü 500Bin€ dan aşağı almıyordur..

Onun yerine daha cuzi miktara klübede bekleyecek kişi Emirhan olmalı. Aykut değil..

Gol krali Gökhan Ünal ? tam yükselise gecerken adamin resmen kariyerini resmen bitirdiler.

ondan önce bir gol krali daha vardi , 1 mac oynadi sadece , simdi nerelerde ne yer ne icer belli degil.

Arkadasi tebrik ederim süper bir yazi.

Helal Veli müthiş analiz. Yazıda dikkatimi çeken bir kısım oldu.. Serkan Kırıntılı'ya forma şansı bulamayacağı aşikar olduğu halde verdikleri yüksek ücret..

Umarım bizde geçen sezon yaptığımız hataya düşmeyiz. Kalemizde Muslera var 2. kalecimiz Ufuk ..

Belliki Aykut sezon sonuna kadar forma şansı bulamayacak, o da nerden baksan en kötü 500Bin€ dan aşağı almıyordur..

Onun yerine daha cuzi miktara klübede bekleyecek kişi Emirhan olmalı. Aykut değil..

Fb Serkan'ın biten sözleşmesini uzattı reyiz. Ben inanmıyorum ki GS Aykut'a 500bin kaat verip 3. kaleci olarak kalede tutsun. Eray'ı falan koyar alt yapıdan.

Veli yazinca :005: , biz yazinca ooooouuuuvvvvvvvvvv :(

aykut gitti bile takımdan sözleşmesi bitti zaten

reyiz zaten bence de 2002'den beri GS leş yönetiliyor. Ben GS önde demedim ki zaten? Sadece nicel olarak çok transfer yapmanın başarı getirmeyeceğini söylüyorum. Zaten verdiğim örnekler GS'ın 2001 öncesi dönemine ait. Ek olarak geçen seneden itibaren kadro yapılanması adına 2001 öncesine dönüş var bana göre. Aynı 2001 öncesi demiyorum, sadece sinyaller veriyor. Bu sene de çok hatalar oldu yoksa :ka21:

Evet son 10 yılda Fb transfer anlamında GS'den önde ama Fb de çok kötü transfer yapıyor. Gs çok çok kötü yaptığı için onlar öndeler.

Sportif olarak ise önde olduklarını düşünmüyorum. En azından adaletli bir yarış olmadı iki takım arasında son 10 senedir.

parayi iyi kullanamamalari konusu baska basari baska

bir iki sene iyi topcular almakla 10 sene surekli bu isi yapmak farkli

bence 10 senede bizden iyilerdi. ha o kdr paramiz olsa dahami iyi olrduk. belki bilemem

sonucta bu devirde transfersiz basari gelmez

yok artik bi ajax

hic turk adam almayip yerli kalitesinden bahseden biziz

fenerin yaptigi dogru olmayabilir ama bizim yaptigimiz kesinlikle dogru degil

shu son 10 senede

fb transflerine sadece ağız bükülmüş,olumlu yönlerinden niye söz edilmiyor ? yerli olmalarının avantajı ve yabancı kontenjanının orta saha ve forvette kullanılmasından neden söz edilmiyor... sadece olumsuz eleştiri var fb transferlerine..

Üst Alt