Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Transfer Nöbeti | Transfer Dönemi Resmen Sona Erdi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
01/02/2013 23:59Yaklaşık bir aylık periyodun bugün sonuna geldik, bu bir ayda takımımıza Sneijder ve Drogba gibi iki isim katıldı. Bırakın Türkiye'ye yi Dünya'yı sallayan iki transfer yaptık, GALATASARAY adı yeniden manşetlere taşındı. Transferin son gününde de adettendir son bir transfer bekliyor olacağız hepimiz. Şimdiden hayırlı olsun.

Sene sonuda da umarım ki Şampiyon olarak taçlandıralım bu yatırımları.


:ayatollah:
Not: Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Güvenilir bir kaynağı olduğunu düşünen üyelerimiz duyumlarını önce forum yönetimiyle paylaştığı ve duyumun gerçekliğine bizleri inandırdığı takdirde forumda haberini paylaşabilecektir.Ayrıca Transfer Nöbeti konusu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.
 
Cevap: Transfer Nöbeti | SON GÜNILK SAYFAAAAAA :troll:

:sad007:Burda Transferler gelir artik :sad007:
 
Cevap: Transfer Nöbeti | SON GÜNyalnız kaç transfer nöbeti eskittik sonunda basıp giden​ bi forvet alabildik şükürler olsun. :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt