Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadronda 14 yabanci bulundurabiliyorsun suan 2 yabanci alabiliyoruz o ikiside forvete gidecek yani bir yabanci daha gl dermemiz lazim orta sahaya yada defansa adam alicaksak

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bana kalsa Maiconu yollayip merih Demirali alirdim

Marcao
Meral
Gokay
Semih
Ahmet

Lig icin yeterli. Marcao belirsiz ama en kotu gokay/semih olur Merih in yaninda

Alan+ forvet+ bir de merkez rahat olur

Rodop ne diyorsun birader. Herkes sözleşmesi uzamış diyor, 3m bonservis teklif ettiğimiz yazılıyor bu yarın bitecek diyor. Ne sözleşmeymiş arkadaş devlet sırrı sanki. Kimse bilmiyor.

DxNSY57WwAEEeRK

Hani Forvet?

Nevzat ali naci milleti terim ve yonetim aleyhine boyle yonlendiriyor iste. Semih haberi cikar cikmaz sabri emre colak
Haberi cikardilar ortalik yangin yeri. Ikisi de dursunun silahsoru

Medyada sabrinin açtığı işlerin tamamının battığı,parasının kalmadığı falan konuşuluyordu. Evlatçı ve hayır kurumu olduğumuz için yüklü miktarda maaşla düzeltiriz durumunu. O yüzden bu transfere tamamen imkansız gözüyle bakmıyorum.

Sabri torunun torununa yetecek parayı kazandı merak etme.. Son işinde zarar etti diye o paralar bitmez. Ama bu demek değildir ki, gelmeyecek.. FT zaten soylemişti, kendisi olsa Sabriyi yollamazmış.. Evlat kontenjanından Sabri gelir, yedekte oturur, futbolu Galatasarayda bırakır.:((

Rodop’un söylediğine göre Maicon’un gitmediğini farzedelim. 2 forvet gelecek diyor. Biri Alan’sa. Diğer forvete 15m Euro basabiliriz. Tabi ki böyle bir şey olmayacağına göre paranın bir kısmı çöp olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt