Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 461 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağda Feg, solda Babel, ortada bizim kazmanda olacaksa Banega değil 2 tane Kante lazım oraya. Bu adamları idare etmek ölüm baya,Linnes ve Nagatomo anormal eforlu idare ediyorlar yine ama orta saha geberir baya bu şekilde. Onyekuru biraz yardım ediyordu yine, Babel'in de takım savunması içine pek gireceğini sanmıyorum.

Sağda Feg, solda Babel, ortada bizim kazmanda olacaksa Banega değil 2 tane Kante lazım oraya. Bu adamları idare etmek ölüm baya,Linnes ve Nagatomo anormal eforlu idare ediyorlar yine ama orta saha geberir baya bu şekilde. Onyekuru biraz yardım ediyordu yine, Babel'in de takım savunması içine pek gireceğini sanmıyorum.
Dediğin gibi ciğersiz orta saha önemli. Seri o tanıma uyuyor sanırım. Ama Babel'den ümitliyim ben. Beşiktaş ve Fulham'daki gibi bulduğunu soksa bile en az Onyekuru kadar atar bizim takımda.

banega regista da oynar

6 numarayı mücadeleci düşünmeyin bazı takımlar oyun kurucuyu 6 numara top çalan dinamik oyuncuları 8 numara oynatmıştı

mesela juve pirlo zamanında böyleydi

banega
seri belhanda
feghouli babel
samatta

____________Transfer
_______Feghouli___JM Seri
E.Mor________Samatta_____Babel

Aslında Feghouli merkeze çekilebilir. Milli takım da gibi sağ iç oynayabilir. Lig için etkili bir oluş.

Böylece sağ açığa daha hızlı ve dinamik olan Emre veya başka bir Transfer gelebilir. En azından bir Kanat taraf hızlı olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt