Transfer Nöbeti (ARŞİV 23) - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malum yabanci sinirinin konusuldugu yerde turk forvet yazdim youtube a ve scouting yapalim dedim kendi capimda. Bir oyuncu vardi, fena. Rovesata golleri, gelisine vurus. Bitiricilik 100%

Sonra bir baktim oyuncu Eren Derdiyokmus.

Hal boyleyken renktaslar, videolara kendinizi fazla vermeyin

2 yabancı dışarıda kalacak şu an ki kadroya göre Ozornwafor yerine bir orta saha geldiğini varsayıyorum biri Linnes yada Mariano olur banko. Donk kesinlikle 21 kişilik kadroda olur yedekte orta saha yok çünkü hoca da bu yüzden yerli orta saha istiyordur. Diğer oyuncu da Kostas olacak gibi başka biri gelmiyor aklıma. Mariano gidip Onyekuru falan da gelirse iyice karışır orası Emre Moru almak lazım ileri taraf için yerliye ihtiyaç var

Cuellar a hiç ısınamadım.

Ona da gerek yok aynen bende hiç sevmedim Medel tarzı bir adam.

Aradığımız adam bu;

Wylan-Cyprien-861686.jpg

Malum yabanci sinirinin konusuldugu yerde turk forvet yazdim youtube a ve scouting yapalim dedim kendi capimda. Bir oyuncu vardi, fena. Rovesata golleri, gelisine vurus. Bitiricilik 100%

Sonra bir baktim oyuncu Eren Derdiyokmus.

Hal boyleyken renktaslar, videolara kendinizi fazla vermeyin

Eren kalitesiz bir oyuncu değildi ki. İstikrarsız bir oyuncuydu. İstikrarsızlığını oluşturan en yegane şey de fazla sakatlık yaşaması idi. Yoksa adam geçen sene ilk yarı kötü bir performans sergilemedi. Alternatifsiz olması en büyük sıkıntımızdı.

6 numara için adı geçen adamların hepsi aynı tarz yalnız, güzel bir olay. Oyuncuların hepsini tanımıyorum tabii ancak videolardan izlediğimde oyun stilleri, fizikleri vs baya benzer geliyor hepsinin. Vogel'i beklerken kapıdan İnamoto'nun girmesi gibi değil yani. Planlama iyi gibi duruyor.

Esiti hariç tabii o daha çok kazma statüsünde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt