Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda malozunu 9 milyona göndermediğimize inanmıyorum ya, Terim efendi cebinden ödesin o parayı. Daha teklif falan gelmez bu adama mal gibi bekleyeceğiz, oynatmazsan da teklif vermeyecek kimse.
Burada kendimizi yırttık.Bu malozdan bir şey olmaz bir daha da böyle teklif gelmez diye...Bunu çoğu kişi görürken,bay ego sırf inadına gitmesine engel oldu.Sonrasında yine olay dediğimize geldi.Taraftara sövdü takımı sabote etti ve değeri düştü.Bunun hâlâ başımızda bela olarak bulunmasının tek sorumlusu Terim'dir! Şimdi turşusunu kursun.

Burada kendimizi yırttık.Bu malozdan bir şey olmaz bir daha da böyle teklif gelmez diye...Bunu çoğu kişi görürken,bay ego sırf inadına gitmesine engel oldu.Sonrasında yine olay dediğimize geldi.Taraftara sövdü takımı sabote etti ve değeri düştü.Bunun hâlâ başımızda bela olarak bulunmasının tek sorumlusu Terim'dir! Şimdi turşusunu kursun.

Sorun onda degil, sorun Belhanda gibi les topcuya 9,5m euro vermek. Kiev zaten nasil kurtuluruz diye dua ediyordu

terim zaten ne transfer den anlar ne hocaliktan

P7XpR6.jpg

Muslera
Linnes
Marcao
Saracchi
Donk
Lemina
Seri
Feghouli
Onyekuru
Sekidika
Falcao

Bunlar sanirim kesin kadroda, 11 oyuncu

Gidecegi soylenenler
Babel - kesin
Luyindama - dondurulacak
Nzonzi - kesin gibi
Nagatomo - kesin gibi
Andone - dondurulur veya geri
Belhanda - kesin gibi yani insallah
Mariano - kesin gibi ama belli olmaz
Diagne - kesin gibi ama belli olmaz

Kalan 3 yer icin
- stoper mecburi, oldu 12
- diagne kamayacaksa Golcu de bence mecburi, yani Falcao-Adem’le rotasyon olmaz, cok riskli
Her halukarda oldu 13
- Mariano gidecekse bence on libero da gerekiyor ama kalirsa ya mariano 14 ya da on libero 14

Ben Arda Turan’in bi kuluple anlasmadan sözlesmesini sonlandirmayacagini düsünüyorum,yani büyük ihtimal Bizden söz aldi ve sözlesme sonlandirildi Ama ortamin musait duruma gelmesi bekleniyor

Önümüzdeki sezon Muslera-Linnes-Godin-Marcao-Saracchi-İbrahima Sissoko-Lemina-Mert Hakan-Emre Kılınç-Onyekuru-Falcao ilk 11ini kurarsak gözlerimizin gerçek futbol izleme olasılığı yüksek olur.

Mert Hakan Yandaş'da tam bir GALATASARAY lı havası var, maçın özetine baktım bütün ataklar Mert Hakan ve Emre ile başlamış, Sivas ın herşeyi bu iki oyuncu ve bonservissiz çok iyi transfer olur.. Muriç olayına benzemesin çünkü Mecnun Odyakmaz Fenere vermek için araya mafyayı bile sokar oyuncuları tehdit eder..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt