Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada kendimizi yırttık.Bu malozdan bir şey olmaz bir daha da böyle teklif gelmez diye...Bunu çoğu kişi görürken,bay ego sırf inadına gitmesine engel oldu.Sonrasında yine olay dediğimize geldi.Taraftara sövdü takımı sabote etti ve değeri düştü.Bunun hâlâ başımızda bela olarak bulunmasının tek sorumlusu Terim'dir! Şimdi turşusunu kursun.

Yav Kiev almış her sene bir yere kiralamış paso, Kiev'de kadroya giremeyen adam mı bizi kurtaracak hala savunanları ve medet umanları valla anlamıyorum yeminle bonservisssiz olsa istemem. Fatih hocanın dünya futboluyla hiç ilgili olduğunu zannetmiyorum zaten de kurduğu ekibin uyarması lazım en kötü.

Yav Kiev almış her sene bir yere kiralamış paso, Kiev'de kadroya giremeyen adam mı bizi kurtaracak hala savunanları ve medet umanları valla anlamıyorum yeminle bonservisssiz olsa istemem. Fatih hocanın dünya futboluyla hiç ilgili olduğunu zannetmiyorum zaten de kurduğu ekibin uyarması lazım en kötü.
Shakhtar hegemonyasini fasliyla kirdilar, kiev maddi sıkıntıları yuzunden satti çoğu topcusunu ne anlatıyonuz 2 senedir. Sevmesen de gerçekleri değiştiremezsin gecen sene sen sampiyonuz diye sevinirken bu adam olmasa 3.ydun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt