Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Millet havai fisekler silahlarla birsey kutluyor çözemedim.
Şehrin gündemine baktim;
-Ekmek zamları geri çekiliyor
-Samsunspor 55.yılını kutluyor
-Tübitaktan samsuna yeni projeler.

Ulan yaşadığım şehrin gündemini bilmiyorum :D

Millet çıldırdı heralde şampiyonluk falan geldi maç mı vardı ya

Millet havai fisekler silahlarla birsey kutluyor çözemedim.
Şehrin gündemine baktim;
-Ekmek zamları geri çekiliyor
-Samsunspor 55.yılını kutluyor
-Tübitaktan samsuna yeni projeler.

Ulan yaşadığım şehrin gündemini bilmiyorum :D

Millet çıldırdı heralde şampiyonluk falan geldi maç mı vardı ya

alt ligler oynanmayacak heralde sspor sampiyon mu oldu

Gelecek sene seri kiralanacak, mensah ya da o tarz bir adam alinmali. Onde baski kirildiktan 5 saniye sonra rakip kaleye gideriz

sürati ndiaye'yi anımsatıyor ama ndiaye'ye göre ayakları biraz daha düzgün bunun.

kaliteli bir adam.

kayseri bonservisi için gerekli ödemeleri atletico'ya tam olarak yapamamış. süreci iyi takip etmek lazım. istersek almak çok zor olmaz diye düşünüyorum. kayseri düşerse çok daha kolay olur hatta.

Mensah her izledigimde orta sahada akiyor, Seri'nin yanina iki tane oyunu iki yonlu oynayabilen 8 numara lazim, bunlardan biri Mensah olabilir. Kayseri Atletico Madrid'e kiralik ucreti dahil toplam 4 milyon odemis + Transfermarkt'a gore bir sonraki satistan Atletico 40% pay alacakmis. Eger Kayseri duserse 3-4 milyona birakir ama ligde kalirsa ucuza birakmaz.

Mensah her izledigimde orta sahada akiyor, Seri'nin yanina iki tane oyunu iki yonlu oynayabilen 8 numara lazim, bunlardan biri Mensah olabilir. Kayseri Atletico Madrid'e kiralik ucreti dahil toplam 4 milyon odemis + Transfermarkt'a gore bir sonraki satistan Atletico 40% pay alacakmis. Eger Kayseri duserse 3-4 milyona birakir ama ligde kalirsa ucuza birakmaz.
Fbnin ilk hedefi mensah transferde. Ali bu sene nasıl olsa ceza alacam diye yüklü transferler yapacak

Sezon başından beri takip eden oldu mu Mensah’ı ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben 3 maçını 3ünde de sövdüm. Belki takımda kaynaklıdır bilmem ama sadece kendine oynuyor. 35 mtden şut atıyor çalıma giriyor pas verilmemesi gereken yerde pas deniyor. Sırf bu yüzden beğenmiyorum mensahı. Büyük takım yükü taşıyamaz sanki. 2.beranda vakası yaşamayalım hiç

Sezon başından beri takip eden oldu mu Mensah’ı ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yetenekli ama devamlılık yok herifte. Misal FB maçında koko çekmiş gibi dolanıyordu ortada. Bazen de çok iyi oynuyor. Devre arası uygun bir rakama istemiştim lakin bu kadar performans dalgalanması yaşayan bir adamı almak çok da mantıklı değil gibi.

Ha zaten Mensah'ı 8 numara olarak düşünmek hata olur. Ben 10 numarayım diye bağırıyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt