Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sürati ndiaye'yi anımsatıyor ama ndiaye'ye göre ayakları biraz daha düzgün bunun.

kaliteli bir adam.

kayseri bonservisi için gerekli ödemeleri atletico'ya tam olarak yapamamış. süreci iyi takip etmek lazım. istersek almak çok zor olmaz diye düşünüyorum. kayseri düşerse çok daha kolay olur hatta.
Kayseri düşerse belki serbest kalma maddesi bile vardır.

ogulcan caglayan gibi en iyi ihtimalle küme düsmekten son anda kurtulacak takimin yedek topcusuna 3-4 senelik sözlesme yapmak ihanettir

Ben 1 Aslanım

Aslan yüzü

@ben1aslanim

·
1d

B1A HABER • “REDE TV adlı bir Brezilya kanalının çalışanı / muhabiri; Falcao, Türkiye Ligi bittikten sonra River Plate’e dönmek için Galatasaray’dan ayrılabilir.”
Tweeti Alıntıla

Kh-2DKvD_normal.jpg

André Lucena

@andre__lucena
· 29 Haz
Falcao García pode deixar o Galatasaray no fim do Campeonato Turco para voltar ao River Plate. Centrovante colombiano de 34 anos foi citado recentemente por Jesualdo Ferreira. Já imaginaram o @FALCAO no Santos com Solteldo e Marinho pelas beiradas? Iria deitar de fazer gol!!!

Ben 1 Aslanım
Aslan yüzü
@ben1aslanim

·
1d

B1A HABER • “REDE TV adlı bir Brezilya kanalının çalışanı / muhabiri; Falcao, Türkiye Ligi bittikten sonra River Plate’e dönmek için Galatasaray’dan ayrılabilir.”
Tweeti Alıntıla

Kh-2DKvD_normal.jpg

André Lucena

@andre__lucena
· 29 Haz
Falcao García pode deixar o Galatasaray no fim do Campeonato Turco para voltar ao River Plate. Centrovante colombiano de 34 anos foi citado recentemente por Jesualdo Ferreira. Já imaginaram o @FALCAO no Santos com Solteldo e Marinho pelas beiradas? Iria deitar de fazer gol!!!
En doğrusu olurdu Diagne 'den de Falcao'dan da kurtulmak lazım bence 1 pivot forvet 1 tane de Kayode tarzı sprinter forvet katmamız gerekiyor bu takıma

Ben 1 Aslanım
Aslan yüzü
@ben1aslanim

·
1d

Tweeti Alıntıla

Kh-2DKvD_normal.jpg

André Lucena

@andre__lucena
· 29 Haz
zaten bonservis vermedik.

river plate öyle güçlü bir takım değil bedavaya versinler.

yada yıllık maaşını biz ödeyelim 5 milyon bonservis versinler son sene ffp için

Falcao giderse kesinlikle yerine Gaich ve Talles Magno alınmalı. Gaich forvet oynasa Magno'yu en kötü kanatta oynatırız. Hiç olmasa Gaich'i almalıyız.
T.Magno----Emre Akbaba-Onyekuru
Gaich​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt