Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İrfan falan fb hikaye arkadaşlar kesin avrupa yapar irfan 9-10 milyon teklif var diyorlar
Belo - feghouli - babel - maicon kesin gider bence
Falcao ' da bence oldu ama olmadı gibi oynamaya başladığında corona öncesi topu dağıtması defansı üstüne çekip onyekuruya boş alan açması olsun etkili olmuştu ama sakatlık işi sıkıntılı bence imkanlar oluşursa gönderilmeli
Luyinmdama Marcao ' da yabancı kısıtlaması eğer gelmezse takımda kesinlikle kalmalı en kötü 1 sezon daha şuan satmaya kalkarsak max 15 civarına giderler ama 1 sene daha kalip oynarlarsa düzenli avrupa falan min 20 satarız
Seri mutlaka ama mutlaka kalmalı 1 sene daha en kötü seneye ffp bitince bonservisi 10 a falan alınabilir ama etrafına alacagimiz isimler fuleli koşan basan ısıran hareketli isimler olmalı
Onyekuru ' ya gelirsek bu adam bizi şampiyon yaptı resmen corona olsun hastalık olsun çok geri götürdü o yüzden sağlam bi kamp ve sezon başı önemli
Diğer kanata ise onyekurunun aksine daha çok orta yapan çalım yeteneği olan bir isim şart
Saracchi nin yerine bence daha diri daha fizik li çevik biri alınmalı tellesin ilk geldigi durumdan da geride geldi bana
Sağ beke Omar ismi geçiyor free olması fuleli olası defans arkası koşuları hücuma desteği yeterli fiziği ile işimizi görür gibi
Forveteyse eğer Falcao ile Diagneyi aynı anda satabilirsek tüm parayı Sorlotha gömmek lazım çok rahat 10a alıp 1 senede 20ye okuturuz heleki Seri önderliğinde çok iş yapar

Belhanda 10 Maicon 8 milyon bonservisi falan geçiyorum neyse de sözleşmeleri de mi iyiydi sence Marcao ve Luyindama'nın toplamından daha çok kazanan Maicon mesela xD
marcao portekizde vasat altı takımda, luyindama liegede yeni yeni çıkan biriydi maiconu hem porto hem son sao paulo dönemi eleştirecek kimse olamaz zaten sözleşmeyi de onların etkisiyle yaptılar.

valla ikisini 25 e satarız merti kirala kaan da 6-7 eder
Vallahi kadroyu yenileyip daha kötü kadro oluşturmussun. kalanı almak için luyindama veya marcaoyu satmam isin özü hem şöyle bir bakarsak. o ikiliyi sattiktan sonra İspanyada terör estiren ve bir renktasimin dediğine ghore 12 milyon euro çıkış bedeli olan salisu'yu alirdim.
Caner-dzyuba-fofana free agent seri-trezeguet-bruma kiralık her türlü alınır. Yani mevcut kadrodan oyuncu satmadan buna yakin ofans hattı kurtarsın ekstra fantazilere gerek yok.
İrfan hayali kurmamak gerekir herif fenerbahçeli ve fenerden daha çok alacağını bilir keza galiba sevillanin ilgisi var 6-10 arası bir rakama gidecek. Büyük maclarda bom boş oyuncu Türkiye de kaldığı surece değişen birşey olmaz.

Birde en gelir beklentimizden ikisi olan belhanda ve feghouliden 10 milyon euro kafası kirik diagneden 5-8arasi bir rakam çıkarırız yine ayni parayı toplarız. Başındaki ilgiye dayanarak falcaodan da 3-5 birşeyler koklariz gibime geliyor.
Ben olsam trezegueti Ağlıyorsam diagneyi takımda tutardim muhteşem anlaştığı tek oyuncu

Bu İrfan Can muhabbeti doğru gibi duruyor. Mert Hakan transferinden sonra Nevzat Dindar Galatasaray rövanş alacak diyordu. Nevzat da boş adam değil. İrfan Can gelirse enteresan bir orta sahamız olur.
Seri
İrfan Can
Bellegarde
Yanlız Onyekuru giderse yerine alacağımız adam Florin Coman olmalı. O çocuk kendini bulursa fiyatı 50'den başlar. O p.ç kulüp başkanını bi şekilde kandırmalıyız. Belhanda, Falcao ve Feghouli de giderse sil baştan kadro yapacağız gibi. Feghouli'nin yerine Emre Kılınç olmaz. Siklet farkı var kim ne derse desin. Feghouli kalibresin de bir sağ açık bulmalıyız.Bruma-Coman kanatları olurmu diye düşünüyorum.Luyindama satılırsa Kaan Ayhan diyecem ama o zaman defans boyu baya kısalıyor. Marcao giderse yerine Kaan Ayhan olabilir. Sağ bek Omar E. Sol bek Kwadwo Asamoah.

Muslera
Omar-Luyindama-Kaan-Kwadwo
Seri
İrfan Can-Bellegarde
Bruma------------Coman
Gaich​

Bu İrfan Can muhabbeti doğru gibi duruyor. Mert Hakan transferinden sonra Nevzat Dindar Galatasaray rövanş alacak diyordu. Nevzat da boş adam değil. İrfan Can gelirse enteresan bir orta sahamız olur.
Seri
İrfan Can
Bellegarde
Yanlız Onyekuru giderse yerine alacağımız adam Florin Coman olmalı. O çocuk kendini bulursa fiyatı 50'den başlar. O p.ç kulüp başkanını bi şekilde kandırmalıyız. Belhanda, Falcao ve Feghouli de giderse sil baştan kadro yapacağız gibi. Feghouli'nin yerine Emre Kılınç olmaz. Siklet farkı var kim ne derse desin. Feghouli kalibresin de bir sağ açık bulmalıyız.Bruma-Coman kanatları olurmu diye düşünüyorum.Luyindama satılırsa Kaan Ayhan diyecem ama o zaman defans boyu baya kısalıyor. Marcao giderse yerine Kaan Ayhan olabilir. Sağ bek Omar E. Sol bek Kwadwo Asamoah.

Muslera
Omar-Luyindama-Kaan-Kwadwo
Seri
İrfan Can-Bellegarde
Bruma------------Coman
Gaich​

Cok pahali, bu kadro imkansiz kank.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt