Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben avusturyadanim topu topuna 500.000 türk vardir, 85.000.000luk ülke buraya nasil muhtac olur, inanilir gibi degil. malesef cok aci bi durum.
Ülkemiz de eğitim ve futbol aynı an da gidemiyor maalesef. Adamlar bakış açısı ve futbola ilgileri ayrı bir noktada, biz de İstanbul takımlarına gelen uşaklar oldum deyip çalışmayı bırakıyor. Ya da genç oyunculara şans verecek yürekli teknik adam çok az. Günlük başarıya odaklı bir futbol anlayışımız mevcut. Ne yetenekler ne cevherler kaybolup gidiyor ya kendi hatasından ya ülkenin futbol anlayışından.

Sezon Sonu, Dünya Yildizi FREY Fenerbaceye dönüyor.

Nürnberg 3. Lig Küme Playoff oynicak.

Dikkat edelim, Adamlarin en iyi forveti geliyor :D

Su anda Mensah i izliyorum. Direkt alinacak adam. Cok temiz oynuyor ve oyun algisi da cok acik

SM-A705FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İyi oyuncu da duran top becerisi hariç aynı bizim N'diaye yav. Kayseri buna 3.5 verdi, 6-7'den aşağı satmaz. Onu yapana kadar Badou'yu kiralayalım daha iyi. Bize daha takımı çekip çevirecek, liderlik edecek merkez oyuncusu lazım. Gına geldi beyinsiz, driplingçi 8 numaralardan.

nuri şahini alıp teknik ekibe kazandırmak lazım gelecegin hocası olabilir . adam kloopla calıştı uzun sene iq yüksek mourinhoyla calıştı livera gitti. değerlendirmemiz lazım onu .

şu nasıl hamit td. nuri yard.
Hamit'in ne numarasını gördünüz de yardımcı olmalı diyorsunuz?
Herif senelerce bizde yatarak para kazandı.

Fenerasyona seçildi orda da bir halta yaramadı.
Ülke futboluna ne bir proje ne bir katkı sundu?

Tek bildiği ağlayıp paraları yemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt