Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

bruno gol krallığına gidiyo zaten şu aralar özer ve gökhan emreciksin ii adamlar onlar gelsin gökhan ünal ve mehmet yıldız denen şeref yoksunu adamların takımımıza gelmediğine cok sevindim yalnız nonda linderoth gitsinler gerci nonda ile sözleşme yenilenmişti ama fesh etsinler yatıyo parayı alıyo biraz haysiyet lazım hersey para değil

linderoth zaten acayip uyuzum ona ha bide sabri ne kadar şımarık ya takıma zarar veriyo heryerden vuruyo metalist macında barosa verse goo l ama o naptı gol atıp kral olmak istedi nereye gidecekse gitsin

Giderse dedim hem benim için değerini bulan futbolcu gidebilir. Arda olur,Lincoln olur veya başkası.. Hemde sol açık oynuyo dedim.Şimdi bana diyeceksin Riise sol açı mı diye ? Evet. Sol tarafın tamamında oynayabiliyor.

Okaka%20home1.jpg

Okaka Romada oynuyor, aldıgını atan gencecik biri onu almak cok para ister ama fenerin gülizaya verdigi parayı versek alabiliriz fazlasıyla iyi bir oyuncu :)

Roma'nın Okaka'sı = Arsenal'in Walcott'u. Olmaz yani ;)

Caner vermezler kanımca adam takır takır gol atıyo.Bize şöyle miadı bitmeye yakın oyuncular gelir. Mesela Kuranyi gibi Guiza'dan farksız adamlar..

biri bi tane sağ bek yazsın riiseden önce. benim bildiğim yok hazırda gelebilecek. emin değilim bi ara abdurrahman diye biri vardı sanırım sivastan.

yönetim ne yapsın etsin; pas atmayı bilen, çabuk, mücadeleci ve dengesiz dalmayan bir ortasahanın ortasında oynayabilen oyuncu bulsun. çok şey istedim belki de, ancak böyle bir oyuncu bulunmazsa bu sistemin daha güzel işlemesi biraz zor. hatta ve hatta, ekstradan bir önlibero da yedek olarak almalıyız.

Barca'nın 4-3-3'ündeki:

-------------Toure------------ [Keita, Busquets]

--------Xavi------------------- [Busquets, Iniesta]

----------------Iniesta-------- [Hleb]

olayını biz böyle yapmalıyız:

---------MehmetTopal----------

-------XXXXX------------------

----------------Lincoln----------

Üst Alt