Transfer Önerileri - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Fernando
Belhanda - Transfer

Belhanda'nin yanina Ndiaye tarzinda dinamik biri alinirsa duran top konusunda sıkıntımız devam edecektir. Oraya oyunu iki yonlu oynayabilen, kreatif, duran top kullanabilen, gol atmayi dusunen bir 8 numara lazim. Boyle tipte bir oyuncu genelde iskandinav ulkelerinde olur.

oyunu iki yonlu oynayabilen, kreatif, duran top kullanabilen, gol atmayi dusunen

0a3bca802d2af83fb5a5df05133ba80e.jpg

Fatih Terim: ''4-3-3 oynuyoruz biz ya da 2-5-3 artık neyse. Belhanda orada oynayabileceğini gösterdi. Yeni sezonda çok daha formda, oyuna direkt etki eden bir Belhanda hepimiz için çok daha iyi olacak."

hayır Belhanda'nın yapması gerekenleri sen ayriyeten başka bir 8 numaradan yapmasını istemişsin de o garip geldi bana. Seneye bunları belhandanın yapması lazım hoca da bundan bahsediyor.

hayır Belhanda'nın yapması gerekenleri sen ayriyeten başka bir 8 numaradan yapmasını istemişsin de o garip geldi bana. Seneye bunları belhandanın yapması lazım hoca da bundan bahsediyor.

Belhanda ne frikik kullanabiliyor, ne gol atmayi dusunuyor, bu yuzden yazdim + Belhanda'nin gelecek sezon daha farkli bir performans gosterecegini dusunmuyorum.

Denis zakaria, Mönchengladbach’da oynuyor ilk defa izledim 12 milyon€ almışlar . İsviçre milli takımı Dünya Kupası kadrosunda. 15-20 milyona alınabilir mi? Takip eden gurbetçi arkadaşlarımız var mı ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Young Boys 'da oynarken 15 mil. € 'ya alabilirdik şimdi Almanya liginde ve İsviçre milli takımında çok iyi sezon geçirdi en az verdikleri paranın iki katını isterler bonservis olarak Gladbach çok adam kaptırdı elinden yok pahasına büyük takımlara Reus-Ter Stegen gibi ama Xhaka gibi piyasa yapan topçuyu tuttururlarsa da ciğerini söküyorlar talip olan takımın :)

Bence Xhaka vol 2 olacak Gladbach için Denis Zakaria

Young Boys 'da oynarken 15 mil. € 'ya alabilirdik şimdi Almanya liginde ve İsviçre milli takımında çok iyi sezon geçirdi en az verdikleri paranın iki katını isterler bonservis olarak Gladbach çok adam kaptırdı elinden yok pahasına büyük takımlara Reus-Ter Stegen gibi ama Xhaka gibi piyasa yapan topçuyu tuttururlarsa da ciğerini söküyorlar talip olan takımın :)

Bence Xhaka vol 2 olacak Gladbach için Denis Zakaria

İmkansız yani... potansiyelli olduğu çok belli Ndiaye bile hikaye bu adamın yanında

Zakaria at gibi vallah.

Bu sezon Gladbach berbat bir sezon geçirdi, buna rağmen zevkle izlediğim sadece iki adam vardı biri Cuisance diğeri de Zakaria.

Dortmund Delaney yi alamazsa sulanabilir Zakaria ya. Favre Gladbach dan oyuncu aldırabilir Dortmund'a, çoğu zaten kendi döneminde alınan oyuncular.

sent via GSC

Zakaria at gibi vallah.

Bu sezon Gladbach berbat bir sezon geçirdi, buna rağmen zevkle izlediğim sadece iki adam vardı biri Cuisance diğeri de Zakaria.

Dortmund Delaney yi alamazsa sulanabilir Zakaria ya. Favre Gladbach dan oyuncu aldırabilir Dortmund'a, çoğu zaten kendi döneminde alınan oyuncular.

sent via GSC

Nuri Şahin’i de biz alırız renktaş

Üst Alt