Transfer Önerileri - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Oumar Niasse (Everton)
Divock Origi (Liverpool)
Mario Balotelli (Nice)
Mbaye Diagne (Kasımpasa)

Forvete bunlardan birisi alınmalı

Şu anda +0.70 mil. € al-sat dengesini tutturmuş olmamıza rağmen UEFA tepemizde bekliyor ve devre arasında Forvet ve Stoper transferi yapmamız şart en azından Forvet kesin kere kesin yani bir şekilde bu transferleri karşılayabilmek için adam satmamız da gerekecek

Benim gözümde şu takımda satabileceğimiz 2 adam Rodrigues ve Maicon. Rodrigues canımız ciğerimiz aldığımız son şampiyonluğun en kilit oyuncusuydu belki de ama güncel futbol piyasasında en fazla para edebilecek oyuncu tipi hızlı dribling yapabilen skor üretebilen o kilidi açabilecek kanat oyuncusu gayet de iyi bir piyasasının olduğunu düşünüyorum , Maicon 'a gelince maaşı öyle inanılmaz boyutlarda değil ve yazın yarım kalan Al-Hilal transferinin devre arasında tamamlanacağını düşünüyorum

Bizim elimizde olsa hepimiz Feghouli-Belhanda ve Maicon gibi adamları satarız ama kim versin Feghouli 'ye bizim verdiğimiz 4 mil. € maaşı ? veya kim ne yapsın Belhanda 'yı

Eğer transfer yapabilmek istiyorsak Rodrigues ve Maicon 'u devre arasında iyi fiyatlara dönderip şu ilk 11 ile yola devam etmekten yanayım

42076.jpg

Hı ne olacak bizim beklentilerimiz Modeste-Cahill iken gerçekler hüsran ...

Bence japon sirketlerle konusup, iyi sponsorluk teklifi yapiyorlarsa kisin bedavaya Okazakiyi kapmaya calisalim. Toyota, Honda, Nissan falan bize 7-8 milyon € versinler senede ve araplara falan hazirlik maci yapma yerine, Japonyaya ucup orda profilimizi yükseltmeye calisirsak ve hazirlik maclari yapsak iyi olur.

42077.jpg

takimin hizini ve kalitesini artiracak stoper ve forvet takviyesi olmazsa olmaz

belhanda, feghouli, maicon, fernando ve mariano satilmali. araplar ve brezilyalilardan bir an önce kurtulmaliyiz.

Dünyada futbol değişiyor, her takım hızlı oyuna geçişe çalışıyor ama biz hala kadayıf olmuş adamları alıp medet umalım. Bizim oynadığımız futbol tarzının dünyada yeri yok artık. Ver sağa ver sola başka yaptığımız hiçbir şey yok. Atletik, hareketli, güçlü oyuncuları bulup çıkarmalıyız artık. Bu böyle devam etmez artık ortaya bi akıl konulmalı. Vallahi soğudum artık türkiyedeki futboldan

Bizim winner,yıldız bir 10 numara almamız şart. O mevki onu istiyor. Gelecek vaad eden her mevkiye düşün oraya düşünme. Net biri lazım oraya iş ahlakı düzgün olan

Gent Moses Simon ve Samuel Kalu'dan sonra bir baska genc yetenek bulmus. Giorgi Chakvetadze. Gecen sezon 1.5 milyona almislar.

Darisi bizim scout ekibinin basina.

Üst Alt