Transfer Önerileri - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

su an teknik direktorluk kariyeri acisindan buyuk bir sinavdan geciyor.

akhisar'da gecen sene yaptiklari ortada. o takimi izlerken oyuncularinin sahada aldiklari pozisyonlari, yaptiklari kosularin, hucum ve savunma setlerinin td tarafindan sekillendirildigi ve kapasitelerini en ust duzeyde ortaya koyduklari acik secik goruluyordu.

rize'de ilk yari pek takip etmedim fakat 2. yari izleyecegim. eger kulup duzgun yonetiliyorsa (futbolcularin kafa rahatsa) ligde kalacaklarini dusunuyorum.

eger okan buruk takimi bu sene kazasiz belasiz ligde tutar, seneye de ilk 8'e sokabilirse bu sinavi gecer.

ondan sonra da eger bir yere gidecekse lutfen avrupa'da calismayi tercih etsin. sadece futbolcular degil, teknik direktorler de yabanci ulkede calistiklarinda kendilerini de gelistirebiliyorlar.

ekşide biri böyle yazmış terimden sonra düşünülmeli kesinlikle
Soyle soylim. Rize de Sonradan geldi diye yanlis hatirlamiyorsam. 18.likten 10.luga cikardi

Tudorda iyi futbol oynatırdı Karabükte.

Büyük takım hocası , hele Türkiye'de, herkesindir altından kalkacağı bir iş değil.

Okan buruk.... Camia ile arasında ki bozukluk varmı halen bide bilmiyorum.

Her türlü riskli olur Okan buruk hamlesi. Deneme tahtası bir proje olur. Ya tutarsa misali

Sivas'da kiralik oynayan Douglas'in Barcelona ile olan sozlesmesi sezon sonu bitiyormus, Mariano'nun sezon sonu 1 yil sozlesmesi kalacak ve transferinden para kazanabilirken satip yerine bonservissiz Douglas transferi fena olmaz.

Onyekuru yerine Nana Ampomah
Fernando yerine Otâvio
Ndiaye'den daha iyi birini kiralık bulamayız.Ndiaye 1 yıl daha kiralanır.
Forvet arkası için Emre Akbaba-Doğan Can Davas
Oyun olarak Mitroglou-Diagne forvetleri varken genelde 4-4-2 oynarız.

46750.jpg

Ön libero için Grzegorz Krychowiak
Orta saha Ruslan Malinovskyi

Krychowiak için çok fazla para harcamaya bile gerek olacağını zannetmiyorum PSG Paredes 'i aldıktan sonra Krychowiak peşine düşmez hatta 1 sene kiralayabiliriz

R.Malinovskyi biraz pahalı olacak kabul ediyorum ama Samatta için çok geç kaldık Savanier için çok geç kaldık bu adam için geç kalmayalım

Belhanda-Yunus büyük ihtimalle satılır yazın. Ee Feghouli & Fernando gibi isimlerden de biraz bonservis bedeli geçerse elimize ne güzel bu Ukraynalı ve Polonyalı arkadaşları kadromuza katabiliriz, hatta bir de kanat oyuncusu için bütçe bile çıkarabiliriz buradan ...

Yalnız gerçekten bu arkadaşı takip edin Ruslan Malinovskyi. Belki Savanier trenini kaçırmış olabiliriz ama bu arkadaş için elimizi çabuk tutalım bari

2021 yazına kadar 9 bölgenin yeni oyuncularla doldurulması gerekiyor. Marcao-Luyi hariç hiç birinin 2021'de bu takımda olmaması lazım.

Kuwas yine 2 asist yapmış geçen hafta Ajax maçında da iyiydi. Biraz topu ayağına istiyor eksi olarak yazabileceğimiz ama temposu buraların üstünde free daha iyisi düşmez zaten.

Sozlesmesi 4 ay sonra bitiyor bonservis odemeden asgari ucrete oynar, Onyekuru yu da cebinden cikartir.
Zarar etmessin al dursun 60dan 70den sonra ortaligi supurur atar

Ucuza 4,6 tane genc gurbetci alacaksin, 7,8 tane iyi yabanci oyuncun oldugu surece o yerli oyuncularin vasat olmasi pek etkilemez. Bence kaleye ismail yada bir yerli kaleci gecmeli, Muslera zaten pek bir katki saglamiyor artik.

Üst Alt