Transfer Önerileri - Sayfa 179 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

oldukça yetenekli.. arap futbolcu alınacaksa 25 yaşını geçmeden alınmalı.. o zaman kendilerini göstermek için daha istekli oluyorlar.. belhanda feguli artık paraya doymuş..kolay motive olamıyorlar..

Katılıyorum ve..

Hem bu ajax çıkışlı belirli alt yapı eğitimlerini almış durumda. Ajax alt yapısının random özelliklerinden diyagonel uzun paslar ve oyun kurulumunda çok başarılı. Sakatlanana kadar Slovakya fortuna liga'sının en yüksek pas isabet yüzdeli oyuncusu idi.

@Hamza Gölbaşı sende izle kardeşim.

Katılıyorum ve..

Hem bu ajax çıkışlı belirli alt yapı eğitimlerini almış durumda. Ajax alt yapısının random özelliklerinden diyagonel uzun paslar ve oyun kurulumunda çok başarılı. Sakatlanana kadar Slovakya fortuna liga'sının en yüksek pas isabet yüzdeli oyuncusu idi.

@Hamza Gölbaşı sende izle kardeşim.

eğer skot ekibiyle iletişim varsa böyle yetenekli oyuncuları öneri olarak iletmek lazım.. bu arap futbolcuların brezilyalılardan aşağı kalır yanı yok.. hele aschraf el mahdaoui gibi avrupa altyapılı genç oyuncular herzaman gözönünde bulundurulmalı..

eğer skot ekibiyle iletişim varsa böyle yetenekli oyuncuları öneri olarak iletmek lazım.. bu arap futbolcuların brezilyalılardan aşağı kalır yanı yok.. hele aschraf el mahdaoui gibi avrupa altyapılı genç oyuncular herzaman gözönünde bulundurulmalı..

İnşallah okuyorlardır Bülent Bey, çünkü ben bunun gibi orta avrupadan sekiz altı ve on numara için 10-12 civarı oyuncu bulup önerdim forumda.

fernando donk belhanda onyekuru postalanır feghouli bilinmez diagne de araplara ittirilse iyi olur

yazın baya operasyon olacaktır marcao gibi adamları avlamalıyız

Haziran ayında yapılacak orta saha ve kanat transferleri muhtemelen burada hiç adı sanı geçmemiş, adları es kaza geçmiş olsa dahi kimsenin fark etmediği isimler olacaktır Luyindama ve Marcao örneklerinde olduğu gibi. Son güne kadar kimse bilmiyordu bu oyuncuları. Kap bildirimlerinden sonra dahi çoğumuz hayatında bu isimleri ilk defa duymuştu ve hemen nasıl oyuncular olduklarını araştırmaya başladık. Genç ve gelecek vaat eden Scout transferleri böyle oluyor ve bizde genelde tutuyor.

Orta saha için M.Nakamba'yı alalım ve Ndiaye 'yi bir sene daha kiralayalım başımız ağrımaz

Emre
Nakamba-Ndiaye

Bu orta saha üçlüsü ile bayağı iş yaparız ...

Arkadaşlar hep yabancı öneriyorsunuz. Birazda yerli statude oynayacak Turk kokenli oyuncular önerin.. Malum şu anda 11 yabancı ile oynuyoruz, ve her an TFF de yabancı sayısı konusunda limit gelebilir.. Hazırlıklı olmak lazım..

Kaleci: Alex Remiro (Athletic de Bilbao)

On libero: Jeando Fuchs ( Sochaux)

Sol bek: Alex Moreno ( Rayo vallecano)

8 numara: Stefan Johanssen (Fullham)

Forvet: Habib Diallo (Fc Metz)

Üst Alt