Transfer Önerileri - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Celta Vigo düserse Okayin serbest kalma maddesi düsük olabilirmi? Gitti fiyata falan düsüyorsa, normalde yabanci sayisi azalirsa baya mantikli 1 transfer olur

Bizim yabancı hayranı renkdaslar sevmez ama Okay bizde cok iş yapar.. Ozellikle kısıtlama gelecekse alınması gereken ilk yerli oyuncu bence Okay.. Onun dışında Kaan Ayhan ve Emre M. da zorlanmalı..

Çin Liginde 3 gün önce Gaitan bugün de Pato serbest kaldı. Gaitan 'ı kaptırdık büyük ihtimalle Pato treni de kaçtı en azından yaz transferi için ihtiyaçlarımı Çin Liginden giderebilmek için oyuncuların durumlarını yakından takip etmek gerekir. Ki Gaitan ve Pato ikilisini bedelsiz olarak takıma katabilsek STSL 'de acayip iş yaparlardı

Mesela hücum hattımıza A.Teixeira 'yı katabilsek fena mı olurdu ?

Çin Liginde 3 gün önce Gaitan bugün de Pato serbest kaldı. Gaitan 'ı kaptırdık büyük ihtimalle Pato treni de kaçtı en azından yaz transferi için ihtiyaçlarımı Çin Liginden giderebilmek için oyuncuların durumlarını yakından takip etmek gerekir. Ki Gaitan ve Pato ikilisini bedelsiz olarak takıma katabilsek STSL 'de acayip iş yaparlardı

Mesela hücum hattımıza A.Teixeira 'yı katabilsek fena mı olurdu ?

Alex Teixeirayi mi diyorsun? 31.12.2020e kadar sözlesmesi var ve orda 10 milyondan yüksek maasi aliyor diyorlardi. Adami hangi parayla alacagiz? Cinler hayvan gibi bonservis ister ve kendiside Feghoulinin iki katini ister.

Alex Teixeirayi mi diyorsun? 31.12.2020e kadar sözlesmesi var ve orda 10 milyondan yüksek maasi aliyor diyorlardi. Adami hangi parayla alacagiz? Cinler hayvan gibi bonservis ister ve kendiside Feghoulinin iki katini ister.
Yahu mesajımı okudun mu sen ?

Diyorum ki Gaitan serbest kaldı 3 gün önce, bugün Pato serbest kaldı adamların durumlarını yakından takip etmek gerekir diyorum sen bana "Cinler hayvan gibi bonservis ister" diyorsun

Yahu mesajımı okudun mu sen ?

Diyorum ki Gaitan serbest kaldı 3 gün önce, bugün Pato serbest kaldı adamların durumlarını yakından takip etmek gerekir diyorum sen bana "Cinler hayvan gibi bonservis ister" diyorsun

Adam serbest kalmadiysa biz nasil aliyoruz? Jinagsu Roger Martinezi bile 6 milyon karla satmislar ve iyi oyuncularini serbest birakmiyorlar. Teixeira daha gecen hafta 90 dakika oynayip assist yapmis.

Gaitanin takimi Hamsiki aldi diye Gaitani postaladi. Teixeira kendi takiminin stari ve scorer makinesi. Niye onu belese biraksinlar?

O mantikla o zaman yazin Oscar, Carrasco ve Hulkuda alalim. Adamlar zaten cinde oynuyor ve Gaitan ve Pato (takiminin sahibi hapise girmemismiydi ve ortada kaldi takim?) bedavaya gitti diye onlarda bedavaya olur artik.

BINGWA | Habeşistan Galatasaray, Hertha Berlin'de kiralık olarak forma giyen 22 yaşındaki Marko Grujic'in transferi için Liverpool'la anlaştı. Bonservisi Liverpool'da olan genç oyuncuyu G.Saray scout ekibi 3 yıldır takip ediyor.

43480

1,5 yıl daha sözleşmesi varmış.Her sezon başka takımlara kiralanmış.Kiralama ihtimalimiz var.

Berlin de iyi bu sene. Berlin tekrar kiralamak icin veya direk satin almak icin cabalayacaktir.

Hatta Klopp yeni sezonda takimda görmek isteyebilir, bayagi iyi performans gösteriyor bu sene Bundesliga da cünkü.

Ayrica geri kalan sözlesmesi 1,5 sene degil 2023'e kadar.

Grujic gecen belki Liverpool benim PL alismam icin ordan bir takima kiralik yollayabilir demisti. Istemiyorsa Berlinde kalablirim bir sene daha. Liverpool Berlinin oyun stilini ve bana verilen forma sansiylada mutlu diyordu.

Irish Daily Mirror Crystal Palace'ın yıldızı Mohamed Diame için Newcastle, Brighton'la savaşırken Galatasaray ise Fatih Terim faktörüyle bu transferi bitirmeye çalışıyor.

43484

Üst Alt