Transfer Önerileri - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Acikcasi Berlin'in Avrupa Ligine katilabilecegini sanmiyorum bu sezon. Ilk 12 icinde bitirirler ligi muhtemelen yine.

Yukarida Tugay da yazmis, EPL den bir takima da kiralayabilirler oraya alismasi icin. Daha 22 yasinda cocuk.
Klopp istemezse bizim kiralama ihtimalimiz var.Yakın olarak Denayer-Onyekuru için takımları bizden memnun kalmışlardı.Ben Scout ekibimize güveniyorum.Bu olmaz başka bi alternatifi ile anlaşılır.

Grujić gerçekten efsane bir sezon geçiriyor, şimdiye kadar Liverpool 'un geniş orta sahasında şans bulamadı şimdi bulabilir mi ? bilmiyorum ama şansımız olabilir kendisi için en azından kiralık + opsiyon şeklinde deneyebiliriz transferini. Ama yine de çok ümitlenmeyelim bu sene acayip piyasa yaptı Grujić

Ayrıca kendisi çok beğendiğim bir oyuncu sadece 6 veya 8 numara olarak değil de İlkay gibi 6 & 8 ikisini bir arada oynayabiliyor. Hani sürekli ManCity modeli ManCity modeli deniliyor ya bu modeli oynamak için böyle dolu dolu oyunculara ihtiyacımız var

Özellikle yanında kendisi gibi çok yönlü bir orta saha bulabilmemiz durumunda bayağı sağlam bir orta saha ikilisine sahip olacağımızı düşünüyorum önlerinde de Belhanda / Emre ile orta sahamız gerçekten iyi olabilir ...

türk sınırı gelirse;

okay,sangare,emre kılınç cüzî miktarlara bitebilirse fena hamleler olmaz
umut bozok da keza öyle ama ucuza salmaz fransız takımı

Babel'i bedavaya alsak sola süper olurdu, Babel-Feghouli kanatları gayet yeterli olur Deniz Türüç'te yedek olur bu rotasyona bir de Trezeguet olursa tadından yenmez

Sinan yerine Gökhan Töre gelecek deniyor hayırlısı diyelim,asist anlamında daha faydalı olur,Sinan gibi kendi skoruna oynayan bir oyuncu değil,fizik olarak yaz kampında eski haline dönebilir

Diagne/Mitro
Babel/Trezeguet
Feghouli/G.Töre
Belhanda/Emre

şu şahane ofans olurdu....Trezeguet'in bonservis parası Mariano ve Fernando'dan....Mariano yerine Douglas....orta sahaya da olursa Hector Herrera ve kiralık bir genç orta saha

Üst Alt