Transfer Önerileri - Sayfa 217 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

İlk olarak Emre Mor'u satın alma opsiyonuyla kiralamaya çalışmalıyız.Olmazsa alınabilir.10 numara bölgesinde de oynayabiliyo.Deniz Türüç'e bonservis vereceğime bonservissiz alırım.Sağ kanat için yedek olarak bonservissiz Gökhan Töre de iş yapar..

6a39ffa1197b3e8f0fac2ea3c87c903b.jpg
yokmu bi istihbarat kuruduk

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hala rodolega gibi haberlerin çıkması bile fiyasko.
Bence Galatasaray düşmanlarının çıkardığı bir yalan haber..

Ama bizim beceriksizler böyle bir transfer yapmaz diyemiyorum..bizim başımızdakiler transferde her türlü fiyaskoya imza atabilecek potansiyeldeler.

Diagne çok net elden çıkarılmalı..Ve kaliteli bir golcü alınmalı..
Artık başımızdakilerin hata yapma lüksü yok.

Transfer işinde artık birilerine danışılmalı.
Futboldan değil futbolcudan anlayan ,dünya futbol piyasasını yakından takip eden kişilerden yardım istenmeli.

Altı üstü bir forvet canım..Bu kadar yaygara koparılmaz ki diyen zihniyetten hiçbir halt olmaz.Bu klüp ekonomik olarak bu kadar zor durumdaysa bunun en büyük sebebi transfer dönemlerdeki yapılan beceriksizliklerdir..
Ama bunu hala hafife alan zihniyet var başımızda

15 m € y mal olmuş diagne bu paraya juveden rahat douglas costayi alip tokat şov izlerdik

SM-J600F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok güzel öneri..müthiş olurdu..
Bizi tek başına şampiyon yapacak potansiyelde bir adam.juventusda çoğunlukla sonradan oyuna giriyor.

Belki bazılarına göre çok uçuk bir öneri olabilir fakat denenebilirdi..Kiralıkda denenebilir.biz böyle fırsat transferlerini peşinden koşmalıyız..Az ama öz adamlar almalıyız.

Fernando bu formunu sürdürürse kalsın,yanına Savanier alınsın bence....Belhanda kalır diye düşünüyorum...sola bedavaya Babel,Türk stoper lazım gibi görünüyor,ayrıca kanatlara da 1 yada 2 Türk....Töre ve Türüç ideal olur bence

Bizim takima abartmiyorum 7 net kaliteli adam lazim.

EXIT:

Fernando 2m
Belhanda 9m
Feghouli 6m
Mariano 1m
Nagatomo 1,5m
Semih 0
Ahmet 500k
Omer 450k
Selcuk 0
Mugdat 0

Burdan en kotu 18M gelir

Terim olsam Marcao ve Cagneye de guzel fiyat tan satarim, yanilmiyorsam burdan birisi Atleticonun ilgisi var demisti.

Marcaodan 25m gelse Cagneye de cin/arap kuluplerine 10-12M itersek

Yaklasik 52M elir olur bu parayla sen 5 yillin kadrosuna kurarsin,

Mumkunmu? elbette ama bunu yapacak adam yok.

bruma rondon feghouli

??

nakamba mendy

Bizim takima abartmiyorum 10 net kaliteli adam lazim.

EXIT:

Fernando 2m
Belhanda 9m
Feghouli 6m
Mariano 1m
Nagatomo 1,5m
Semih 0
Ahmet 500k
Omer 450k
Selcuk 0
Mugdat 0

Burdan en kotu 18M gelir

Terim olsam Marcao ve Cagneye de guzel fiyat tan satarim, yanilmiyorsam burdan birisi Atleticonun ilgisi var demisti.

Marcaodan 25m gelse Cagneye de cin/arap kuluplerine 10-12M itersek

Yaklasik 52M elir olur bu parayla sen 5 yillin kadrosuna kurarsin,

Mumkunmu? elbette ama bunu yapacak adam yok.

Muslera

Corchia - Luyindama - Calasan - Remiro

Mendy - Sissoko

Simon Moses - Hagi - Brahimi

Dzeko

Üst Alt