Transfer Önerileri - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

büyük değişim olacak diyordu evren göz kadroda umarım olur fernando ndiaye diagne ile yola çıkmak felaket olur arenadaki benfica maçında ezildik bunlar yüzünden

Teji Savanier 6 Gol 13 Asistle oynamış bu sezon.

Psg deplasmanında 90 dakika izledim Savanier'i. Tek ön libero oynatıyorlar adamı ama yanlış pozisyonda oynuyor, çakılı ön libero tarzı (Medel gibi) oynayacak bir herif değil. Takımın maestrosu tarzı oynuyordu. Dikkat çekici özellikleri var hakkaten. Şok presle top çalıp takımı hücuma çıkarması etkiledi beni. Duran topları en önemli özelliği. Baya maç kazandırdı duran topla attırdığı ve attığı gollerle. Galatasaray seviyesinde mi hala şüphelerim olsa da (çok maçını izlemedim çünkü) scout ekibimiz tarafından takip edildiğini biliyorum. 9-11M eurolar konuşuluyor. Verilmeye değer mi emin olamasam da Ligue 1'in en iyi 5 oyuncusu arasında gösterilmiş bu sezon taraftarlarca.

Fernando'ya hic sicak degilim. Insallah onu 3 veya 5 arasina satabiliriz. Belhande ve Cagne mutlaka para kazandirir da Fernando ve Mariano'dan para kazanirsak sahene olur.
Bu arada bu Mert 30 yas altiysa serbest kaldiginda alalim.. iyi kaleci olmus. Bana gore en iyi yerli kaleci suanda.
fernando ayarında bir oyuncuyu 3-5 arasına alamazsın yanlız. bence +1 sene daha sözleşme uzatmamız gereken bir topcu.

Teji Savanier 6 Gol 13 Asistle oynamış bu sezon.

Psg deplasmanında 90 dakika izledim Savanier'i. Tek ön libero oynatıyorlar adamı ama yanlış pozisyonda oynuyor, çakılı ön libero tarzı (Medel gibi) oynayacak bir herif değil. Takımın maestrosu tarzı oynuyordu. Dikkat çekici özellikleri var hakkaten. Şok presle top çalıp takımı hücuma çıkarması etkiledi beni. Duran topları en önemli özelliği. Baya maç kazandırdı duran topla attırdığı ve attığı gollerle. Galatasaray seviyesinde mi hala şüphelerim olsa da (çok maçını izlemedim çünkü) scout ekibimiz tarafından takip edildiğini biliyorum. 9-11M eurolar konuşuluyor. Verilmeye değer mi emin olamasam da Ligue 1'in en iyi 5 oyuncusu arasında gösterilmiş bu sezon taraftarlarca.

sevdim gelsin.

Brahimi yi öneriyorlar yahu. Ulan adam Portoyu kabul etmeyip bonservisini eline almış önünde 200 teklif filan vardır.Şu antu daki mallar gibi davranmayın hmk.

Bu kadar abartmanın alemi yok..
öyle bahsettiğin gibi imkansız falan değil..Bence önerilmesinde bir sakınca görmüyorum. yıllık ücret konusunda çok cciddi vergi avantajın var.Portada alacağı ücretin çok daha fazlasını verme olanağın var..

Beni tek şu şüphelendiriyor. Savanier Nimes'ta serbest oyuncu gibi oynuyor. Çok fazla işçi oyuncu olduğu için fazla koşmasına gerek kalmıyor. Oyun zekası ve kararlılığı hoşuma gitti ama Galatasaray'da daha çok şey yapmak zorundasın. Hedefleri büyük olan bir kulüp. Nimes için yıldız olabilir ama Galatasaray'da sürekli kazanmaya oynayacak. Oyun içinde bir görünüp bir iplememezlik durumları yapamayacak. Bu gücü koyacak yapısı varsa isterim.

Brahimi icin 4 yillik imza parasi + senelik toplam 16 milyon onerilebilir. Kemiksiz 16 milyon almasi icin diger takimlarin en az 27 28 milyon onermesi lazim.
Benim felsesem hep aynidir, performans vereceginden emin oldugun oyuncu icin paraya acimayacaksin. Ilk 11'in tamami senelik 3 milyon euro alsa 33 milyon yapar. Linnes gibi 3 tane 1 milyonluk oyuncu bulsan 36 milyon yapar. Alt yapi yerli derken en fazla 40 milyon yapar. Yeterki Tarik gibi oyunculara para harcamayalim.
Brahimi olmazsa dunyanin sonu degil. Bruma var Babel var. Su donem en cok istedigim oyuncu Skov. Insallah butcemiz cikar.

Beni tek şu şüphelendiriyor. Savanier Nimes'ta serbest oyuncu gibi oynuyor. Çok fazla işçi oyuncu olduğu için fazla koşmasına gerek kalmıyor. Oyun zekası ve kararlılığı hoşuma gitti ama Galatasaray'da daha çok şey yapmak zorundasın. Hedefleri büyük olan bir kulüp. Nimes için yıldız olabilir ama Galatasaray'da sürekli kazanmaya oynayacak. Oyun içinde bir görünüp bir iplememezlik durumları yapamayacak. Bu gücü koyacak yapısı varsa isterim.
Bu adamin ilk mevkisi ne? 10 numara mi 8 numara mi?

Üst Alt