Transfer Önerileri - Sayfa 297 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Yannick Carrasco 26 yaşında bu adam neden 10 milyona çine gitti milli takımında bile oynuyodu çine gitmeden önce eğer sıkıntılı değilse kesinlikle kanata para vereceksek böyle adama vermek lazım

Kadromuzda maaş ödediğimiz bek oyuncuları

Nagatomo =>2 mil.€
Ö.Bayram => 500 bin €
E.Taşdemir=> Garanti ücret almıyor
Linnes => 1.5 mil.€
Mariano => 2.3 mil.€
Ş.Özbayraklı => 1 mil.€

6 Tane bek oyuncumuz var haydi Emre'yi çık geri kalan 5 oyuncuya yaklaşık 7.5 mil.€ garanti ücret ödüyoruz ve bu 6 futbolcu içinde güvenip formayı teslim edebileceğimiz kimse yok

Şaka gibi 7.5 mil.€ garanti ücret ile 2 tane çok çok iyi bek oyuncusu oynatabilirdik bu takımda

Şu yaş saplantısından vazgeçelim.22 yaşında 4 milyona güya genç marcaoyuda görüyoruz.Ayakta duramıyor..
Öyle istediğimiz kalitedeki genç oyuncuları almak çok zor.
Tabiki kadroyu komple hiçkimse 30 yaş üstü adamlarla doldurmak istemez.
Ama illaki 30 yaş üstü oyuncular olmaz diye birşey yok.Bunun orantısını doğru yapmak gerekir.

Önemli olan yaş ne olursa olsun fiziksel kalite.Ve oyuncunun aşırı ağır olmaması.Ama biz öyle rezil bir planlama yaptık ki.Hem gönderilmesi gerekenleri göndermedik.Hem çok aşırı yaşlı hemde temposuz ağır oyunculardan kurulu bir takım kurduk.
Kardes ne yaş saplantisindan bahsediyosun yaa. Kaç haftadır 34 yaşında yılda 5 milyon euro kazanan falcao sakatlığını atacak kondisyon kazanıp oynayacak diye bekliyoruz. 22 yaşındaki bitik dediğin herif yilda 500 bin euro kazanıyor ve her mac oynuyor bana göre abartıldığı kadar da bitik değil.

Yannick Carrasco 26 yaşında bu adam neden 10 milyona çine gitti milli takımında bile oynuyodu çine gitmeden önce eğer sıkıntılı değilse kesinlikle kanata para vereceksek böyle adama vermek lazım
Aldığı maaşı bonservisi falan toplayınca nerdeyse bizim takımın yarısının maliyetine falan denk geliyordur ne Carascosu saçmalamayalım lütfen. Adam sadece para için gitti yoksa kimler kimler kapardı bu adamı havada.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadromuzda maaş ödediğimiz bek oyuncuları

Nagatomo =>2 mil.€
Ö.Bayram => 500 bin €
Linnes => 1.5 mil.€
Mariano => 2.3 mil.€
Ş.Özbayraklı => 1 mil.€

6 Tane bek oyuncumuz var haydi Emre'yi çık geri kalan 5 oyuncuya yaklaşık 7.5 mil.€ garanti ücret ödüyoruz ve bu 6 futbolcu içinde güvenip formayı teslim edebileceğimiz kimse yok

Şaka gibi 7.5 mil.€ garanti ücret ile 2 tane çok çok iyi bek oyuncusu oynatabilirdik bu takımda

Nagatomo =>2 mil.€
Ö.Bayram => 500 bin €
Linnes => 1.5 mil.€
Mariano => 2.3 mil.€

bunlarin alayi gitmeli

Kaan Ayhan, 24 Stoper (Dusseldorf)
Elias Cobbaut, 21 - Sol bek (Anderlecht)
Fabricio Bustos, 23 - Sag bek (independiente)
Banega (free)
Onyekuru ( Kiralik)

Muslera

Elias Luyindama Kaan Bustos

Nzonzi Lemina

Banega

Emre Mor Falcao Onyekuru

Umut Meraş Bursa'da iken niye alınmadı anlamış değilim cüzi miktara Fransa 2 ligine gitti doğru düzgünde forma giymiyor devre arası düşünülmeli

Ben Hakan Çalhanoğlu transferini isterdim açıkçası. Tamam muazzam bir hücumcu olmayabilir ama bizim takımın çoğu eksikliğini ortadan kaldırabilecek oyuncudur

Duran topları belki de dünya üzerinde en iyi kullanan 3 oyuncudan birisidir. Gerek doğrudan kaleye göndersin gerekirse de şutlar ile doğrudan bir gol tehdidi oluşturur

Tüm duran topları etkisiz kullanmaktan o kadar sıkıldım ki Hakan Çalhanoğlu gelsin orta sahaya sandalye çekip otursun sadece duran top olduğu zaman kalkıp kullansın yeter o duruma geldim

Ben Hakan Çalhanoğlu transferini isterdim açıkçası. Tamam muazzam bir hücumcu olmayabilir ama bizim takımın çoğu eksikliğini ortadan kaldırabilecek oyuncudur

Duran topları belki de dünya üzerinde en iyi kullanan 3 oyuncudan birisidir. Gerek doğrudan kaleye göndersin gerekirse de şutlar ile doğrudan bir gol tehdidi oluşturur

Tüm duran topları etkisiz kullanmaktan o kadar sıkıldım ki Hakan Çalhanoğlu gelsin orta sahaya sandalye çekip otursun sadece duran top olduğu zaman kalkıp kullansın yeter o duruma geldim

Hakan gelir 2 güne orta açmayı unutur bizim sorun çok farklı bir şey tanı koyulamadı.

duran toptan baska birsey yapmiyor

Üst Alt