Transfer Önerileri - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Ben Hakan Çalhanoğlu transferini isterdim açıkçası. Tamam muazzam bir hücumcu olmayabilir ama bizim takımın çoğu eksikliğini ortadan kaldırabilecek oyuncudur

Duran topları belki de dünya üzerinde en iyi kullanan 3 oyuncudan birisidir. Gerek doğrudan kaleye göndersin gerekirse de şutlar ile doğrudan bir gol tehdidi oluşturur

Tüm duran topları etkisiz kullanmaktan o kadar sıkıldım ki Hakan Çalhanoğlu gelsin orta sahaya sandalye çekip otursun sadece duran top olduğu zaman kalkıp kullansın yeter o duruma geldim

Yok yav bu da gelirse duran toplari ön direge kesmeye baslar. Bizim takima gelen futbolcularin beyinlerimi mi yikiyorlar bir türlü anlamiyorum su ön direk sevdasini.

Elimizde Luyindama gibi bir azman var ama adama orta gelmiyor duran toplarda. Saka gibi.

Eskiden atardi selcuk su haliyle daha iyi frikikci. Duran top organizasyon isidir tamam belhanda gibi kullanmaz da bi plan gerektirir o da bizde hicbir zaman olmadi ve olmayacak😃

hakan calhanoglu muhabbeti uzerine yazildi

Eskiden atardi selcuk su haliyle daha iyi frikikci. Duran top organizasyon isidir tamam belhanda gibi kullanmaz da bi plan gerektirir o da bizde hicbir zaman olmadi ve olmayacak😃

hakan calhanoglu muhabbeti uzerine yazildi

Seri atsın duran topları Kral yayın oralarda takılsın. 2010 dan beri ön direğe kesiyormuşuz bu arada başlığa bak. :asd:

Seri atsın duran topları Kral yayın oralarda takılsın. 2010 dan beri ön direğe kesiyormuşuz bu arada başlığa bak. :asd:

Emre colak sagolsun 😂 bu arada kral istese yine o kullanir ama takimin iyiligi icin terimin yaninda baskasi kullanabilir daha iyi olacaksa gibisinden sözler soylemisti. Takimini düşünüyor 😍

Bizim takımda niye duran top çalışılmadığının, niye antrenörlerden birinin bu işle ilgilenmediğinin hesabı sorulmalı...Belhanda çaprazdan ve kaleye 40 metre mesafeden serbest vuruş kullanır, önündeki tek kişilik baraja takar topu, bunun gibi tonla saçmalığa rağmen 'duran topların büyük ustası' imiş gibi yine topun başına o geçer; oyundaysa Selçuk kullanır, adamın topa vurmaya mecali yok, vs vs vs...

Yok eğer duran top çalışılıyorsa durum daha da vahim!..Bu çalışmayı yaptıranın futbol sektöründen kazandığı para net haramdır; ona o görevi verenin de elbette...

Bizim takımda niye duran top çalışılmadığının, niye antrenörlerden birinin bu işle ilgilenmediğinin hesabı sorulmalı...Belhanda çaprazdan ve kaleye 40 metre mesafeden serbest vuruş kullanır, önündeki tek kişilik baraja takar topu, bunun gibi tonla saçmalığa rağmen 'duran topların büyük ustası' imiş gibi yine topun başına o geçer; oyundaysa Selçuk kullanır, adamın topa vurmaya mecali yok, vs vs vs...

Yok eğer duran top çalışılıyorsa durum daha da vahim!..Bu çalışmayı yaptıranın futbol sektöründen kazandığı para net haramdır; ona o görevi verenin de elbette...
enazından kornerlerde bi ara eski usül bişeyler denediler bu sene ama onuda bıraktılar eskiden ön direkte okan arkaya aşırtır ortada hakan veya arkada capone vururdu baktılar olmuyor yine gelişi güzele bıraktılar işi

Naga kullanmalı kornerleri. Ama tabi hocamız için korner, duran top, orta gibi hücum varyasyonlarının bir önemi yok. Biraz top kapmaca ve düşük tempoda koşu, ardından bir pasta kesme ve ya ızgara partisi. Bitti gitti antrenman.

Böyle zayıf bir antrenman programıyla top ön direği geçmez tabi. Güçlü vuruş yapabilecek hali yok oyuncuların.

Üst Alt