Transfer Önerileri - Sayfa 400 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

ayrıca süratli oyuncuları sadece kontra oyuncusu olarak değerlendirmeyelim pls. onyekuru yayla yılanı gibi topçu kapalı-açık savunma farketmiyor, 5 pozisyon buluyorsan 4'ünde başrol adam. kerem de keza öyle. bunlar seneye 38 maçın minimum 25ini falan oynaması lazım bence. yanlız yine söylüyorum hücum lideri hücum lideri hücum lideri. (illa 10 numara olacak diye bir şey yok, mesela bjk'deki ghezzal, hatta mariano sağ bek iken bizim hücum lideriydi resmen)

Sen seviyeyi Ömer şener linnes ayarında tutarsan tabi zarar edersin onların aldığı paraya oynayacak bir sürü iyi oyuncu var mostafa marcao bunlar iyi oyuncular ama aldıkları yıllık gayet makul öyle bakmalısın konuya onların ayarında 5 oyuncu al bakalım bir tane yüksek maaşlı iyi oyuncudan daha daha fazla fayda görürsun

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu yönetim ve tenik kadro ghezal den iyi oyuncu bulamaz güvenim sıfır.
Roise gibi sağ bekte bulamaz nerde çıkma oyuncu onları toplarlar yedlin gibi sırf süratli diye adam alırlar.
o yüzden maliyetinden bağımsız rosie ve ghezala girmeliyiz alamıyorsakta beşiktaşada aldırmamalıyız.
Artık dost arkadaş muhabbetleri sıktı gir transfere alabiliyorsan al alamıyorsan aldırma çünkü rakibin.

dünkü maçta verilmeyen gol gibi, i-na-nıl-maz hakem hatalarına maruz kalmadık mı sezon boyunca? ulan onu geç elalemin cep telefonu ile çektiği görüntüden topçumuz ceza aldı, bunun bir örneği daha yok. oğulcan ceza aldı, sergen her hafta neler diyor, ft bir cümle kuruyor 15 gün ceza.

bu sene inanılmaz bir saha dışı baskıya maruz kaldık. keza rakibimiz de bir o kadar hakem ittirmesi yaşadı. ona rağmen şampiyonluğu detaylar belirledi. bence kadromuzu da, oynadığımız oyunu da küçümsemenin bir alemi yok. ilk onbirin 8-9 oyuncusu gayet iyi. bir baba stoper, bir hücum lideri, bir baba orta saha ile seneye şampiyonluğun bir numaralı favorisi yine biziz. kulübedeki maaşı yüklü oyunculardan kurtulup, ciddi bir kulübe revizyonu da şart tabi.

ayrıca süratli oyuncuları sadece kontra oyuncusu olarak değerlendirmeyelim pls. onyekuru yayla yılanı gibi topçu kapalı-açık savunma farketmiyor, 5 pozisyon buluyorsan 4'ünde başrol adam. kerem de keza öyle. bunlar seneye 38 maçın minimum 25ini falan oynaması lazım bence. yanlız yine söylüyorum hücum lideri hücum lideri hücum lideri. (illa 10 numara olacak diye bir şey yok, mesela bjk'deki ghezzal, hatta mariano sağ bek iken bizim hücum lideriydi resmen)
Reis o nasıl güzel benzetme :asd: :tbr:

Bence öncelikle bekleri değiştirmek gerekiyor, Ömer & Şener ikilisini izlerken günümüz futbolunda bek oyuncusu ne kadar önemli bunu görüyorum sadece Ömer / Şener ikilisiyle de bitmiyor ki Saracchi oyuna giriyor dağa taşa top atıyor, Linnes 'in ne yaptığı belli değil hemen hemen hiçbir şeyi iyi yapamıyor, Yedlin tamam muazzam bir koşucu ama Galatasaray koş koş oyunu mu oynuyor ki Yedlin gidip transfer ediliyor, Emre Taşdemir 1 maç oynasa 6 maç sakat, Omar'ın üst düzeyde futbol oynaması mucize sayılır

Doğrudan Taşdemir/Ömer/Şener/Saracchi ve Linnes'in sözleşmeleri bitiyor Omar'ın dönmesi de çok yüksek ihtimal değilken beklerimizi doğrudan değiştirmek gerekiyor bizim son şampiyonluklarımızda Mariano/Nagatomo ile oynarken Başakşehir Clichy / Caiçara ile şampiyon olmuştu bu yıl Beşiktaş'ın başarısında en önemli aktörlerden biri Rosier vardı sonra Beşiktaş'ın bundan önceki şampiyonluklarında Caner/Adriano ve Gökhan/Beck ile oynuyordu

Tutup Şener / Ömer 'le şampiyonluk hayalleri kurmak da olmuyor...

Başarı'nın sırrını açikliyorum"" Transferlere Fatih Terim'i kariştirmayacaksin, 2 sene Şampiyon kim yapti Terim, peki o takimi kim kurdu Cenk Ergün ve Tudor ondan sonra takimi dagitip kim leş oyunculari transfer etti Terim... Yani yeni yönetim Cenk Ergün'e yetki verip transferleri yapacak ha sonra Terimi mi getirirsin Okan hocayimi yoksa genç başariya aç yabancimi siz bilirsiniz..ama Transfere Terim yaklaşmasin bile..

21 Aaron Boupendza

Futbol topu

19 Cyle Larin

Futbol topu

18 Mame Diouf

Futbol topu

15 Vincent Aboubakar

Futbol topu

14 Alexandru Maxim

Futbol topu

14 Hugo Rodallega

Futbol topu

13 Adem Büyük

Futbol topu

13 Anastasios Bakasetas

Futbol topu

13 Muhammet Demir

dc32de8178996bd4f33fb6a06a2760da1228649.jpg

TEKNİK DİREKTÖR : Marcelo Gallardo

1616501441148-163234.jpg

Jetrol willems bonservissiz
thiago silva bonservissiz
Teixeria bonservissiz
gedson : kiralık
hernani bonservis

sadece bir oyuncu için bonservis harcanarak bence güzel bir kadro kurulur,

dc32de8178996bd4f33fb6a06a2760da1228649.jpg

TEKNİK DİREKTÖR : Marcelo Gallardo

1616501441148-163234.jpg

Jetrol willems bonservissiz
thiago silva bonservissiz
Teixeria bonservissiz
gedson : kiralık
hernani bonservis

sadece bir oyuncu için bonservis harcanarak bence güzel bir kadro kurulur,
Marcelo Gallardonun oynattığı futbolu bildiğini sanmıyorum çünkü bu oyuncuları alarak onun oyununu oynayamazsin simeone modeli oynatıyor savunma takımı oluyor genelde lütfen sadece isimlerini başarılarını duyarak hoca önermeyin

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim Yeni Felipe Melosunu Buldu!

Bu isim Guangzhou forması giyen Paulinho. Kulübüyle 1 yıl daha kontratı bulunan 32 yaşındaki oyuncu ile ilk görüşme olumlu sonuçlandı. Fatih Terim hırslı ve iki yönlü oyunuyla 2. Melo etkisi yaratabileceğini düşünüyor. (Sporx)

Yerli kalitesini artıracağız diye rotasyon topcularini doldurmanin alemi yok . Salih uçan dışında gelecek hiçbir yerli bizde ekstra iş yapmaz.. Gokdeniz-batuhan kor-burak ince gibi potansiyelli gençlerden bahsetmiyorum Anadolu çöplerini doldurmaya kim yeter
inanılır gibi değil. Yukarıda ismi yazılan oyuncuları gördükce işimizin zor olduğunu düşünüyorum.Çünkü başımıza gelecek yöneticilerde muhtemelen böyle düşünecekdir.
kesinlikle salih ve vahsettiğin genç potansiyelli yerliler alınabilir.
Ama bence şu an için bunlara bile gerek yok.

Bizim bu köklü revizyonu yapmamız için oyuncu satışının dışında ekonomik olarak çok güçlü yönetimide ihtiyacımız var.Başkanlık için çıkan isimlere baktığımızda gerçekten işimizin çok zor olduğunu düşünüyorum.

Benim Galatasarayımda şu kadroda şu performanslarla muslera ve marcao haricinde kimse 11 oynamayamaz.
Tabiki bu kadar değişiklik zor.Bu yüzden yedlin ve gedsonuda ilk 11 olarak düşüneceğiz.Mohammed performansını artırırsa falcaoyla birlikde bu sene idare eder diye düşünüyorum.mohammedin falcaodan çokşey öğreneceğini düşünüyorum.Falcao gönderilirse veya gitmek istersede buraya mohammedle birlikde rotasyona girecek iyi bir golcü lazım olur.Bu beş adam haricinde bize altı tane ilk 11 oyuncusu lazım.Bu bölgelere doğru oyuncular alınsın çok net şampiyon oluruz.

keisinlikle gitmesi gerekenler feg,babel,oğulcan,donk,etobo,valentine,saracci,linnes,
şener,ömer,fatih

Kalan isimler falcao,muhammed,muslera,gedson,halil,onyekuru,yedlin,omar,arda,kerem,taylan,emre,emre k,marcao,liyundama

stoper ve sol beke alternatif yerli oyuncu lazım.Onun dışında vasat yerli oyuncularını doldurmaya gerek yok.

sonuç olarak sol bek,stoper,sol açık,sağ açık,6 no, 10 noya altı tane yabancı ilk 11 oyuncusu alınmalı.
stoper ve sol beke laternatif yerli oyuncu alınmalı.
transfer dönemini çorba yapmadan bu sekiz adam alınmalıdır.

bu kadrodan kim giderse gitsin bu sekiz adam alınmalıdır.

---------------muslera----------------
yedlin--yabancı----marcao---yabancı
----------gedson----yabancı----------
--yabancı------yabancı-----yabancı----
-------------mohammed---------------

-----------------okan-------------------
omar-----liyundama-----yerli-----yerli
-----------emre k--taylan-------------
-kerem-------halil(emre)----onyekuru(arda)
-----------------falcao------------------

Son düzenleme:
muslera

yedlin transfer marcao transfer

taylan transfer

kerem halil onyekuru

mustafa
okan
yedek sağ bek (fırsat)
yedek stoper (tecrübeli, bonservisi elinde)
yedek stoper (scout)
yedek sol bek (scout)
emre kılınç
yedek orta saha (tecrübeli bonservisi elinde)
oğulcan
emre akbaba
arda
yedek sol açık (scout)
yedek forvet (tecrübeli, bonservisi elinde)
yedek forvet (scout)

3 adet ilk onbire (gedson bir daha kiralanırsa 2 adet ilk onbire), 8 kulübeye TOPLAM 10/11 transfer lazım. bu oyuncular, bir kısmı mustafa muhammed gibi scout transferi, bir kısmı yedlin gibi büyük liglerde forma giymiş bonservisi elinde genç fırsat transferi, bir kısmı da tecrübeli (max 2-3 adet) 30lu yaşlarında isimler olabilir.

babel, falcao, feghouli, etebo, şener, ömer bayram, oumar, linnes, donk, fatih öztürk TOPLAM 10 oyuncu ile de yolları ayırmak lazım.
diagne+luyindama satışından gelecek paralar, onyekuru+muhammed+halil'i bitirir. bir kere ilk onbirin 8 topçusunun tapusu bizim olsun. muslera hariç (ki o da kaleci) yaş ortalaması bayağı düşük, dinamik ve kaliteli bir onbir.

feghouli, babel, falcao gibi az katkı alıp çok maaş ödediğimiz, yaşı yüksek ve ağır top oynayan oyunculardan kurtulmak öncelikli iş olmalı. gerekirse 0 bonservis ile, alacaklarına karşılık bir şekilde vedalaşmalıyız bunlar ile.

şener, ömer gibi oyunculardan lütfen kurtulalım artık. çenesiyle rövaşataya kalkan, tek meziyeti duran top kullanmak olan adamların, ne kadar iyi niyetli çalışkan da olsalar gs'da işi yok.

arda bir sene daha uzatılabilir. takımda gs tecrübeli bir topçunun olması faydadır. zaten çok ucuza oynuyor. emre akbaba makul bir ücret ile uzatılabilir, iyi kötü tabela katkısı veren bir yedek kendisi.

etebo kiralık sözleşmesi bitiyor muhtemelen bir daha kiralamayız. linnes ve donk ile de sözleşme uzatmayız muhtemelen.

oumar ne olacak büyük bir soru işareti. bence teşekkür edilip yollar ayrılmalı. (malesef)

gedson kalmak isterse keşke bir daha kiralayabilsek. müthiş topçu. sezon başını takımla geçirmiş bir gedson'dan bayağı bir katkı alırız.
Yedlin hadi neyse anlaşması yeni mecbur kullanacaksın yoksa o dahil Taylan ve Kerem henüz 11 oyuncusu değiller. Kerem’i ayrı tutuyorum pozisyonu gereği ama Taylan çok kritik bir bölgede oynuyor ve bence orası için yetersiz, Galatasaray seviyesi altında. Bu yüzden, ilk 11 transferleri içinde en az 2 orta saha oyuncusu alınması lazım. 1’i de yedek. Taylan ile birlikte. Yoksa bu isimlerle, en fazla lig şampiyonu olursunuz. O bile düşük ihtimal.

Trabzon Enis Destani istiyormus ve Altinordu bonservis olarak 15 milyon Lira istemis. Trabzon 5-8 arasi bitirmeyi istiyormus. Halili alamazsak o ucuz bir alternatif olabilir mi? Hic izlemedim cocugu ama istatisikleri fena degil.

Üst Alt