Transfer Önerileri - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

fofana şu an oynuyo mu bilmiyorum ama scout paintsili izleyip bulmusken fofanaya gerek yok.

Paintsil gibi genc oyunculara hayir demem. Devre arasinda genk ilgilenmis kendisiyle. Genk gibi takim pesindeyse alalim. Adamlar fazla izlenmeyen liglerden oyuncu aliyorlar, parlatip satiyorlar, Ndidi, Milinkovic-Savic ve Bailey de yaptiklari gibi.

Paintsil gibi genc oyunculara hayir demem. Devre arasinda genk ilgilenmis kendisiyle. Genk gibi takim pesindeyse alalim. Adamlar fazla izlenmeyen liglerden oyuncu aliyorlar, parlatip satiyorlar, Ndidi, Milinkovic-Savic ve Bailey de yaptiklari gibi.
haber detaylıydı baya.o yuzden paintsil olayını ciddiye alıyorum.emre utkucan bizzat izlemiş ve takımın geleceği olarak görüyoruz benim anladıgım.bruma gibi...

Zaman zaman belcika liginin maclarini izlerim.

Hassane Bande'yi Ajax'a transfer olmadan onermistim.

Gent takiminda Moses Simon ve Samuel Kalu var.

Eupen'de Lazare Amani.

Standard liege'de Edmilson.

Club Brugge'de Bonaventure.

Bizimkiler de nerde 28+ oyuncu var milyonlari basip aliyorlar. Sezon oncesi ilk 11'e 1 tane genc oyuncu bile almadilar saka gibi.

Mehmet Özcan: "Bülent Tulun sezon başında Fellaini ile anlaştı Dursun Özbek'ten yetki alıp. 4 milyon euro imza parası vardı, 2'si babasına. Ve Tudor Ndiaye'yi istiyorum dedi. Sezon sonu ne olur bilmiyorum, geçen yaz ciddi şekilde gündeme geldi."

Mehmet Özcan: "PAOK'tan Mısırlı Amr Warda diye bir oyuncu önerildi Galatasaray'a. Mısır ile Dünya Kupası oynayacak. Yunanistan tarafına sorduğumda, bonservisi 3 milyon euro dediler."

Muslera

Mari/??? Serdar/Maicon ??? Naga/???

Fernando ???

??? ??? ???

Gomis/???

Takımı gençleştirmek şart oldu genç dinamik koşan takım yaratmalıyız...​

İlk önce çok iyi orta saha transferi.Sonrası bütçe varsa 10 numara sol açık stoper.Stoper çok da acil değil ama kiralık veya boşta mutlaka 3-4 oyuncu transfer edilmeli.2-3 tane de yedek.

Taze haber...

''Garry Rodrigues’in gösterdiği performanstan sonra gözünü bir kez daha Yunan Ligi’ne diken Galatasaray’ın, Olympiakos’tan bir değil iki oyuncu için ön anlaşma yaptığı iddia edildi.

Olympiakos'da Başkan Vaggelis Marinakis tarafından kadro dışı bırakılan sol açık Seba ile daha önce adı Fenerbahçe ile anılan orta saha oyuncusu Vadis Odjidja-Ofoe’nin gelecek sezon sarı-kırmızılı formayı giymeye hazırlandığı belirtildi.

Benzeri bir iddia da İtalya’dan geldi. Sarı-kırmızılıların ayrıca Milan’da forma Gattuso tarafından kadro dışı bırakılan Vergara ile anlaştığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.''

Zaman zaman belcika liginin maclarini izlerim.

Hassane Bande'yi Ajax'a transfer olmadan onermistim.

Gent takiminda Moses Simon ve Samuel Kalu var.

Eupen'de Lazare Amani.

Standard liege'de Edmilson.

Club Brugge'de Bonaventure.

Bizimkiler de nerde 28+ oyuncu var milyonlari basip aliyorlar. Sezon oncesi ilk 11'e 1 tane genc oyuncu bile almadilar saka gibi.

Edmilson ve Bonaventure ilaç olur

Bonaventure EPL ye fln gider bence

Edmilson beklediğim patlamayı yapamadı ama hala yetenekli olduğunu ve zamanı olduğunu düşünüyorum.Bize gelirse farklı bir oyuncuya evrilebilir

Tuchel PSG 'nin başına geçtiğinde Krychowiak 'ın kalmasını ister mi bilmiyorum ama eğer gönderilecek içinde yer alırsa direk çökelim adama

Fernando-Krychowiak ikilisi ligin anasını ağlatsın ...

Beyler isim uzerinden değil sistem uzerinden takım kurulmalı..

Takım yaşlı, kısa boylu ve hantal oyunculardan oluşuyor..

Dolayısıyla takımı gençleştirmek, boy ortalamasını uzatmak ve cevik, dinamik oyuncular almak gerekiyor..

Tabii bir de Dolar / Euro kurlarını bilerek konusmak, transfer önerilerinde bulunmak lazım..

Bu şartlarda marka oyuncu değil, scout transferleri olur ancak..

Üst Alt