Transfer Önerileri - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

fulham küme düşerse jean seri yi kiralık verir mi acaba ndiaye gibi,drogbayı devreye sokar oyuncuyuda ikna ederdik..
Fulham ve Huddersfield %80 düşer sene sonunda oradan yana şüphemiz yok. Ama bizden önce Seri 'nin çok fazla taliplisi olur en kötü EPL 'den baş altı bir takımla kiralık olarak anlaşır. Fulham 'dan bize kalacak oyuncular Markovic-Babel filan olur en fazla

Fulham ve Huddersfield %80 düşer sene sonunda oradan yana şüphemiz yok. Ama bizden önce Seri 'nin çok fazla taliplisi olur en kötü EPL 'den baş altı bir takımla kiralık olarak anlaşır. Fulham 'dan bize kalacak oyuncular Markovic-Babel filan olur en fazla
sadece bonservisiyle almak isteyen olursa şansımız olmaz ama kiralık göndermeye razı olurlarsa dediğim gibi drogbayı devreye sokarak daha fazla forma şansı bulacağı için bize gelmek isteyebilir,fulhamda bile forma şansı bulamadı orta sıradaki takımlarda şansının daha düşük olduğunu düşünebilir ek olarak avrupa maçlarıda bizim avantajımız denemekte fayda var aslında..

Güney Amerika u 20 sampiyonasini izliyorum iyi oyuncular var be scoutlar mesken tutmustur benim gözüme çarpan adam

Yasin hatay

Bu adamı solbekte çok begendim ,guclu ve ayagi iyi mutlaka alinmali
keşke kluptekiler görse ,kaçırmayalım.
1_menemen-belediyesporda-yasin-gureler-hatayspora-transfer-oldu_15314048712.jpg

Son düzenleme:
İnşallah yönetim devre arasında düştüğü hataya yazın düşmez de erkenden bitirirler transferleri, son güne kalınca mecburen karşında ki ne derse onu kabul etmek zorunda kalıyorsun. Hala FFP kıskacında olduğumuz için sözleşmesiz adamları çok iyi araştırmamız gerekiyor Brahimi-Mata-A.Herrera gibi isimlerden tut D.Luiz-Balotelli-Rafael 'e kadar nice adamlar var tutup Mata 'yı getirelim demiyorum tabi ki ama bu listeyi iyi takip etmek gerekiyor elbet anlaşabileceğimiz isimler çıkar buradan

Mesela sağ bek konusunda Mariano 'nun Brezilya transferi gündeme gelirse Darmian/Rafael/Valencia/Abate gibi bir sürü sağ bek var sözleşmesi bitecek bunları takip etmek gerekir

İnşallah yönetim devre arasında düştüğü hataya yazın düşmez de erkenden bitirirler transferleri, son güne kalınca mecburen karşında ki ne derse onu kabul etmek zorunda kalıyorsun. Hala FFP kıskacında olduğumuz için sözleşmesiz adamları çok iyi araştırmamız gerekiyor Brahimi-Mata-A.Herrera gibi isimlerden tut D.Luiz-Balotelli-Rafael 'e kadar nice adamlar var tutup Mata 'yı getirelim demiyorum tabi ki ama bu listeyi iyi takip etmek gerekiyor elbet anlaşabileceğimiz isimler çıkar buradan

Mesela sağ bek konusunda Mariano 'nun Brezilya transferi gündeme gelirse Darmian/Rafael/Valencia/Abate gibi bir sürü sağ bek var sözleşmesi bitecek bunları takip etmek gerekir

Reis bu adamı takip ediyor musun?Sözleşmesi bitiyor ve transfer kriterlerimize uyan bir futbolcu.

Reis bu adamı takip ediyor musun?Sözleşmesi bitiyor ve transfer kriterlerimize uyan bir futbolcu.
Reis sadece maç özetlerinden / videolardan filan

Ama dediğin gibi bizim yeni oyuncu profilimize uyan birisi. Yaşı genç /formda bir sezon geçiriyor / hareketli kanadı tek başına bile kullanan birisi / sakatlık geçmişi tertemiz / fizik&kondisyon olarak sağlam / sert oynayan özellikle işin defans kısmında çok başarılı

Ki hücum özellikleri de kötü değil topla ilişkisi / pas becerisi filan yerinde bizim yerli bek oyuncuları gibi dan dun salak saçma yerlere orta açmıyor

Mariano 33 yaşına girecek & sakatlığı çok sıkıntılı / Linnes 'i de sanırım Fatih Terim bu sene çok tutmuyor yoksa şimdiye kadar yeni sözleşme imzalanırdı diye düşünüyorum

Üstelik bu kara oğlanı Marcao gibi 0.85/1 mil.€ civarlarında bir maaş ile kadromuza katabiliriz

DsoAoTnWoAIqGf2
DxInPipXcAEnieQ
Dtvk6C_W0AAnFdD

Şu Gervinho'yu almayarak büyük hata etmişiz ya adam çılgın atıyor, Onyekuru'nun yerine takımda olsa başka şeyler konuşabilirdik gerçekten Avrupa Ligi hakkında.

Üst Alt