Transfer Önerileri - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Yani reis bende çok memnun değilim bu işten mesela o kadar parayı Diagne 'ye gömmek yerine en başta Samatta gibi bir oyuncu alınmasından yanaydım ama koşullar bizi Diagne 'ye doğru sürekledi

Trezeguet 'e gelince de ben onun yerine de Raphinha gibi bir oyuncudan yanayım ama Fatih Terim kendisini kafaya takmış gibi %80 Trezeguet yazın dediğin gibi yüklü bir bonservis bedeliyle kadromuza katılacaktır ...

Buna bile bile göre göre yanlis yapmak denir.

10 Milyona adam aldin mi o adam hic kimsede soru isareti olusturmayacak hic bir sekilde. Burasi Türkiye her zaman böyle fazla para yatirip futbolcu alamiyoruz. Atiyorum transfer de bizim harcadigimiz 10 Milyon City nin 70-80 Milyonluk transferine esdeger anlatabiliyor muyum.

Yani reis bende çok memnun değilim bu işten mesela o kadar parayı Diagne 'ye gömmek yerine en başta Samatta gibi bir oyuncu alınmasından yanaydım ama koşullar bizi Diagne 'ye doğru sürekledi

Trezeguet 'e gelince de ben onun yerine de Raphinha gibi bir oyuncudan yanayım ama Fatih Terim kendisini kafaya takmış gibi %80 Trezeguet yazın dediğin gibi yüklü bir bonservis bedeliyle kadromuza katılacaktır ...
Samatayı bende çok isterdim ama paramız yetmez ona galiba. İngilizler 15 milyon Euro teklif etmiş vermemişler o paraya.

Samatayı bende çok isterdim ama paramız yetmez ona galiba. İngilizler 15 milyon Euro teklif etmiş vermemişler o paraya.
Yazın Gomis satıldığı günden beri forvet ihtiyacımız ortadaydı biz transferin son gününe kadar beklemek yerine elimizi çabuk tutsaydık Samatta gibi bir forvet alabilirdik

Ama transferin son gününe kadar beklersen Kasımpaşa 10 mil.€ bonservis bedeli çekebiliyor işte sana

Yazın Gomis satıldığı günden beri forvet ihtiyacımız ortadaydı biz transferin son gününe kadar beklemek yerine elimizi çabuk tutsaydık Samatta gibi bir forvet alabilirdik

Ama transferin son gününe kadar beklersen Kasımpaşa 10 mil.€ bonservis bedeli çekebiliyor işte sana
Diagne yetersiz buluyorum açıkçası zaten ama dediğin gibi son günü bekleyelim piyasa ucuzlanır masalını kim devreye bizde koyduysa artık yönetim ayağında.

Scout heyetimiz acaba kimleri önerdi santrfordan olarak çok merak ediyorum.
Aldığınız iki stoper hiçte fena değil sonuçta. .bu ikiside Scout önerisi ile alındı sonuçta. Daha öncede iyi önerileri oldu.

Şunlara güvenip yeni sezonda tüm orta sahayı yenilemek gerekir ve bir santrfor daha bulmak gerekir genç birisini.

5-6 transfer bekliyorum yaz döneminde. 4-5 tanesi İlk onbir oyuncusu.

Diagne yetersiz buluyorum açıkçası zaten ama dediğin gibi son günü bekleyelim piyasa ucuzlanır masalını kim devreye bizde koyduysa artık yönetim ayağında.

Scout heyetimiz acaba kimleri önerdi santrfordan olarak çok merak ediyorum.
Aldığınız iki stoper hiçte fena değil sonuçta. .bu ikiside Scout önerisi ile alındı sonuçta. Daha öncede iyi önerileri oldu.

Şunlara güvenip yeni sezonda tüm orta sahayı yenilemek gerekir ve bir santrfor daha bulmak gerekir genç birisini.

5-6 transfer bekliyorum yaz döneminde. 4-5 tanesi İlk onbir oyuncusu.
Öyle reis artık forvet için iş işten geçti ama orta sahayı baştan değiştirmek gerekiyor dediğin gibi scout ekibine güvenmemiz gerekiyor 18-25 yaş arasında genç isimleri transfer etmemiz gerekiyor Mariano&Fernando gibi 1 sezonluk oyunculardan sıkıldım artık Linnes gibi gelip sorunsuzca uzun yıllar oynayacak adamlar lazım bize ...

Hayal de mi kurmayalim

Yoksa yazin Fernando'dan, Mariano'dan, Feghouli'den kurtulamayacagiz, Donk'un sozlesmesi uzayacak, Ndiaye tekrar kiralanacak, yaz sonuna kadar Everton'in kapisinda yatilacak Onyekuru icin; ben bunlari bilmiyor muyum
Hayal kurmak her zaman serbest ama biraz gercekci hayal kuralim. Bende Muslera yerine baska bir kalecinin alinmasini isterim ama Fatih hoca oldugu surece Muslera satilmaz.

Hoca haziran'da degisime devam edecegiz dedigine gore sira orta sahaya geldi. Donk mac sayisina ulasirsa bile gonderilecektir, Ndiaye tekrar kiralanmamali, Onyekuru donuyor, yazin ilk yapacagimiz iş Feghouli ve Fernando'yu araplara satmak olmali.

Hayal kurmak her zaman serbest ama biraz gercekci hayal kuralim. Bende Muslera yerine baska bir kalecinin alinmasini isterim ama Fatih hoca oldugu surece Muslera satilmaz.

Hoca haziran'da degisime devam edecegiz dedigine gore sira orta sahaya geldi. Donk mac sayisina ulasirsa bile gonderilecektir, Ndiaye tekrar kiralanmamali, Onyekuru donuyor, yazin ilk yapacagimiz iş Feghouli ve Fernando'yu araplara satmak olmali.

Ya eyvallah da Feghouli'yi, Fernando'yu ne yapsinlar? Maaslari da cok iyi. Olmaz bu is, Araplar mal degil.

Ndiaye icin Stoke'un kapisinda yatacagimiza onlarin da seve seve gonderecegine eminim.

Fransa Ligue 2 Alimani Gory

Yaş 22 Boy 1,82

Her 2 kanatta da oynayabiliyor

Sezon sonu boşa çıkacak Bu sezon 8 gol 4 asist

"Kulübümüz Fr 2.liginden sırf Le Havre ve Metz'i takip etmek için scoutlar görevlendirmeli Her sezon yeni isimler parlatıyorlar".

demiş twitter da bir arkadaşımız.

Galatasaray ve Trabzonspor arasında oynanan U21 maçını izlemeye gelen Atletico Madrid scoutları, 3 genç oyuncumuzu beğendi. (Webaslan)
METEHAN MERTÖZ
FURKAN KORKUT
ÇEKDAR ORHAN

Diagne yerine hoffenheim takımında oynayan

Joelinton. Teknik seviyesi inanılmaz. Piyasa değeri 15 milyon Euro ile biraz tuzlu ama yaşı henüz 22

Galatasaray, Badou Ndiaye'nin aynı şartlarda 1 yıl daha kiralanması için Stoke City ile anlaşmaya vardı. Fatih Terim’in onay vermesi halinde anlaşma tamamlanacak. (SKY Sport)

2.7 maaşı vardı cok fazla bişey yaptıgı da yok bari 1.5 falana anlaşsaydık

su an teknik direktorluk kariyeri acisindan buyuk bir sinavdan geciyor.

akhisar'da gecen sene yaptiklari ortada. o takimi izlerken oyuncularinin sahada aldiklari pozisyonlari, yaptiklari kosularin, hucum ve savunma setlerinin td tarafindan sekillendirildigi ve kapasitelerini en ust duzeyde ortaya koyduklari acik secik goruluyordu.

rize'de ilk yari pek takip etmedim fakat 2. yari izleyecegim. eger kulup duzgun yonetiliyorsa (futbolcularin kafa rahatsa) ligde kalacaklarini dusunuyorum.

eger okan buruk takimi bu sene kazasiz belasiz ligde tutar, seneye de ilk 8'e sokabilirse bu sinavi gecer.

ondan sonra da eger bir yere gidecekse lutfen avrupa'da calismayi tercih etsin. sadece futbolcular degil, teknik direktorler de yabanci ulkede calistiklarinda kendilerini de gelistirebiliyorlar.

ekşide biri böyle yazmış terimden sonra düşünülmeli kesinlikle

Üst Alt