Transfer Önerileri - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bu takimin eksigi topu alip yardiran oyuncumuz yok. Ribery'i yasli da olsa bunun icin istedim. Yasi 34 filan ama sakatlik disinda gerilemesi yok. 25 mac civari oynasa da yeterdi.
+ iki bek de mutlaka degismeliydi.

Monaco 2.Başkanı mıydı neydi Petrov, yine muallak konuşmuş ya.

İlgili kısmın videosunu izledim, ingilizce konuşuyor zaten.

Falcao ile ilgili çok farklı bir durum yok. Kendisi ile görüştüm, takımla görüştüm falan demiş.

Falcao'nun isteklerine saygı duyuyorum ama benimde kulübüme karşı sorumluluklarım var. Bir şey demek için henüz erken falan demiş.

Hiçbirini izlemedim isimleri dursun burada bakalım wonderkid listesinde gördüm

Şu İstanbul’a 10 günlüğüne geldim şansıma maç deplasmanda oldu. En azından Falcao imza törenine gideyim diyorum bileti nasıl alırım belli oldu mu detaylar 2 kişilik bilet almam lazım.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

8 de kapanır, 18 de. Yeter ki biz kazanalım”

-İmparator Fatih Terim

Şu İstanbul’a 10 günlüğüne geldim şansıma maç deplasmanda oldu. En azından Falcao imza törenine gideyim diyorum bileti nasıl alırım belli oldu mu detaylar 2 kişilik bilet almam lazım.

Edit: Yanlış yer

8 de kapanır, 18 de. Yeter ki biz kazanalım”

-İmparator Fatih Terim

Sag bek icin seneye kölnün sag beki. Ezibuhue. Müthis hizli hayvan birisi. Almanya ligin en hizli futbolcularindan

Sag bek icin seneye kölnün sag beki. Ezibuhue. Müthis hizli hayvan birisi. Almanya ligin en hizli futbolcularindan
Ben de begeniyorum kendisini. Fakat bir diger onerim Atletico Madrid´den Santiago Arias olacak. Trippier sonrasi oynama sansinin azalmasi + Falcao referansi ile devre arasi uygun bir maliyete denk getirebilirsek en az 4-5 yil sag bek sorunu yasamayiz bana gore.

Üst Alt